Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta gyümölcs vagy...

Milyen fajta gyümölcs vagy zöldség?

Figyelt kérdés

Már adtam fiamnak almát, répát, krumplit - saját kezüleg főztem. Üveges bébiételt spenótosat, barackosat, kajszibarackosat.

Milyen gyümölcsöt vagy zöldséget lehetne adni újításképpen? Tegnap lépett 5-ik hónapba


2014. ápr. 11. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

sütötök, banán (én bébiételben adom ezeket), banánt nem túl gyakran, meggy, alma-málna.


megkérdezhetem, melyik spenótos bébiételt adtad? mert én is keresek spenótos bébiételt.

2014. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja, szóval, ami az 5. hónaptól kapható bébiételekben vannak gyümölcsök, zöldségek, azok mehetnek még.


körte, brokkoli, akkor glutén bevezetése is jöhet.

illetve, húsi is mehetne, ha már 1 hónapja ki van váltva étkezése. Én is adtam már, az enyém 5,5 hónapos.


tehát újításképpen

körte, banán, alma-málna (üveges), banán (óvatosan), cékla, sütőtök, brokkoli, gesztenye-alma (bébiétel)

nálam ezek vannak :)

2014. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sütőtökös bébiételt is kapott, nem volt nagy kedvenc. Sajnos étkezést még nem nagyon tudtunk kiváltani rendesen,mert nem akar nagy adagot enni, de 1-1,5 óát ki szokott bírni, s aztán adom a tápszert.
2014. ápr. 11. 17:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Ovko márkájú volt a spenótos bébiétel.
2014. ápr. 11. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:

5,5hos. Eddig kapta:

Alma, barack, kajszi, szilva, korte, banan.

Spenot, salata, brokkoli, krumpli, s.repa, f.repa, sutotok, fozotok, cukkini. Most a pari fog kovetkezni. Sutotokon kivul en csinalom a fozelekeket.

2014. ápr. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja es ceklat is kapott. (Utolso vagyok)

Uveges cuccokkal ovatosan, mert neha van bennuk olyan, amit adott honapban nem is kaphatna. Pl valaki irta a malnat. 1eves korig tilos!

2014. ápr. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A malna, eper, es tarsaik azért nem mehetnek ilyenkor mert a magjuk allergizaloak. De a bebietelben kivonjak belőle az allergen dolgokat. Maskeppen nem irhatnak rá az uvegre hogy 6honapos kortol.. Azt lehet fogyasztania a babának.
2014. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!