Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak még? Kifáradtam!

Mit csináljak még? Kifáradtam!

Figyelt kérdés
Este negyed 7 kor èbredt fel a majd 3 hetes kislányom... Mellre tettem egyböl, mert èhes volt... Gondoltam majd mikor bealszik az elsö cicin, jöhet a fürdés és utána a másik cici. 8ra megvolt a fürdés azóta megint cicin van, folyamatosan. Próbältam betenni az ágyäba többször is, miután rajtam elalszik , de azonnal megèbred és cicit kèr... Nem szívem erösen, csak piciket, de hallom ahogy nyel rendszeresen... Mît csináljak? Kiesik a szemem az éhségtöl és egyedül vagyok vele.. Amugy egy hònappal hamarabb jött és így is egy hete hogy másfél 2 óränként kel fel enni... Kipurcanok és sírhatnèkom van mint az állat!
2014. ápr. 11. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy kitartás. Az első időszak nekünk is nagyon nehéz volt, pedig időre született a kislányunk, és nagyjából ugyanezt csinálta, mint most a Te kicsid. Én a helyedben felébreszteném valahogy, hogy jóllakjon rendesen. Gondolom, szív párat, aztán álomba szenderül, mindezt úgy, hogy közben még nincs tele a pocakja. Ezért is ébred meg valószínűleg, amikor le akarod tenni. Minden este így van egyébként? És minden este egyedül vagy vele?
2014. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem bekómázott négy naposan a babám, négy hétig így a telefonom csipogott éjjelente 3 óránként, hogy ébredhessek etetésre. nem kívánom senkinek.

napközben meg egész nap feküdtem az ágyban, mellemen a gyerekkel :) :)

néztem a tévét egész nap, pisilni mentem, ha bealudt a kicsi, és szoptatás közben ettem (hullott a gyerek fejére a morzsa)


tanácsom:


aludj együtt a gyerekkel... napközben feküdj és legyen melletted a baba. engedd magad álomba merülni, a legpihentetőbb (oxitocin szabadul fel szopi közben, nagyon pihentető így aludni)

házimunka OFF.


a gyermekÁGY időszaka 6 hét. nem véletlen ez a neve. ágyba kell maradni.

én amúgy 12 hét ilyen életmódot javasolok.


meg lehet valósítani, én is így csináltam,működött. nehéz, de ez a gyereknek a legjobb. és hát a baba a legfontosabb.


kitartás

2014. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le 5 percre, fújd ki magad, egyél pár falatot, kortyolj el egy pohár vizet. 5 perc alatt akkor sem lesz semmi baja, ha végigsírja, viszont ha összeesel az éhségtől akkor lesz.
2014. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszolóval nem kötekedni akarok, de egy baba nem csak eszik... Kakil-pisil is, pelenkázni kell, büfizni is szokott. Ezek sűrűn járnak ruhacserével, szóval "néha" mosni-teregetni-vasalni is kell. Nehéz megoldani az ágyból. Ráadásul nem minden baba csak eszik és alszik az első 6 hétben. Sőt hasfájós babák is vannak...
2014. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, magam mellé vettem 11 körül... Áthoztam a hangulatlámpáját... A szoptatóspárnával csináltam egy kis fészket magunknak és abban a pillanatban bealudt ahogy magam mellé vettem... ;)) csoda történt!! Bár át kell gondolni a továbbiakban ki hol alszik... Eddig elvolt ügyesen a szobájában.. Én màszkáltam éjszaka hozzá. Nálatok meddig volt együtt alvás? Apuka hogy viselte?

Általában egyedül vagyok vele este 7 és 11 között...

2014. ápr. 12. 03:19
 6/7 anonim ***** válasza:
aludj vele,nallunk is csak ez volt a megoldas.4 honapos koraig sokszor csak rajtam aludt a kisfiam.most 7 hos de meg mindig velem alszik mert csak igy tudunk jot aludni.nekem nagyon fontos az ejszakai pihenes,gondolom ezt a ferjed is megerti majd.
2014. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt mikor picibb volt, ébreszd fel ha elalszik

szopizás közben, az én lányom sokszor elaludt,

volt hogy 2 órán keresztül evett.

Amit második ír hát nem tudom házimunka:OFF?

Én nem tudtam nézni hogy kupi van mondjuk, de nem vagyunk egyformák,

szerintem 12 hétig sem kell feküdni azért ez is elég sok, ellustulsz csak tőle 1-2 hét belefér, mondjuk én amikor hazamentem a korházból második nap már mostam, harmadik nap főztem is. Főleg akinek már van egy az se igen tudja ezt meg tenni.

2014. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!