Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először cumit a...

Mikor adtatok először cumit a babátoknak?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám.Mikor megetetem sokszor elalszik a cicimen.Ha lerakom sír(dogál).A kezét tömködi a szájába,pedig tejem van,mert utána még lefejem.Adnék neki cumit,de félek,hogy megkeveredik.
2014. ápr. 12. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hetesen adtam neki, de akkor pár perc után kiköpte. 2 hónaposan kezdődött, hogy már többet igényelte. Őt nem zavarta meg a szopizásban, pedig én is féltem a cumizavartól. Én előtte minden nőismerősömet körbekérdeztem, és sehol nem volt cumizavaros baba.
2014. ápr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hetesen próbálkoztunk először, akkor nem kellett neki, 2 hetesen már elfogadta és sokat segített a hasfájós időszakban. Nem lett cumizavaros.
2014. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia mi 5 hetesen próbáltuk először. akkor cumisüveg véget kapott, koraszülött volt olyan 2 hónapos volt, amikor már cumizott, és mint az előttem író írta nekünk is nagy segítség volt a cumi hasfájáskor, nem lett zavara, sőt ő a cumisüvegről szokott át a cicire. Olyan pici volt nem lett volna ereje cicizni :D Nagyon jól megnyugtatja, most lassan 5 hónapos már nem kell neki annyit, de ha nyűgős nagyon jó, hiába veszem ölbe, vagy próbálom cicire rakni, ha nem éhes, akkor csak a cumi tudja igazán megnyugtatni.
2014. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

két hetet voltunk kórházban a születése után, ő ott kapott először cumit.

amúgy nem nagyon igényli, alvás előtt megnyugtatja, de mielőtt elaludna, kiköpi. (neki is sokat segített a hasfájós időszakban, sokszor nyugtatta vele magát)

nem lett cumizavaros egyébként

2014. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-3 hetes korában párszor megpróbáltuk altatáshoz, mert kb. egész nap szopott, de nem fogadta el, végül nem cumizott.

A védőnő szoptatási tanácsadáson azt javasolta, hogy egy hónapos koráig ne kapjon cumit.

2014. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 napos korában. Nem lett cumizavaros. Azzal alszij e

, de nem sír fel, ha éjszaka kiesik a szájából. :)

2014. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél pár naposan próbáltuk ki a cumit és bejött,nem lettek cumizavarosak hisz nekik az csak "komfortszopizás" ezzel nyugtatja magát de nem éhes!Nem ördögtől való az a cumi!
2014. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kapott cumit. Sem cumis üveget. 6 hónapos múlt.
2014. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!