Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos baba mennyit van el...

7 honapos baba mennyit van el egyedul a jatekaival?

Figyelt kérdés
az enyem max 10 percet egesz nap nyavog,semmi nem jo neki.
2014. ápr. 12. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi meg nem hagyjuk egyedül játszani, vagy én vagy a feleségem van vele. Ha te nem is vagy mindig vele, de a párod nem tud foglalkozni vele, legalább napi 1-2 órát?

~egy férfi

2014. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is csak 10 percet volt el max 7 hónaposan. Most 9 hòs, de van hogy még 2 percet sincs el egyedül. Mikor jó napunk van 15-20 perceket jàtszik,kùszik.

Ő is sokat nyafogott 7 hòsan,de ő elejétől kezdve ilyen. Most is sokat cipelem magammal. Amint egy kicsit jobbnak tűnik valami biztos fel borítja a rendet :) A fogzással szenvedünk eleget.

2014. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az en ferjem egesz nap dolgozik,max neha egy 15 percet van vele naponta.en vagyok vele egesz nap egyedul,nagyszulok nincsenek.jatszom en vele de sokszor az sem eleg van hogy egesz nap nyafog.
2014. ápr. 12. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Kitartás! Nekem ugyanez volt. Külföldön élünk nincs segítség. Apa szintén sokat dolgozik. Ha annyira nyűgös volt vittem magammal úgy csináltam a dolgomat,vagy kimentünk sétálni.
2014. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi is kulfoldon elunk,ezert ninc segitseg.en is azt szoktam ,hogy lemegyunk setalni neha bejon de van mikor ott is nyafizik.egesz napom abbol all hogy hol ide hol oda teszem .hinta,hordozo,jaroka,babakocsi .....
2014. ápr. 12. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Bébikompot próbáltad? Nekünk van és akkor szoktam bele tenni ha be kell fejeznem a főzést,de már nyafog,vagy ennem kellene,leàllt a mosógép. Nem sokat csak egész nap kb 40 percet van benne.
2014. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom probaltam,a gurolos is van meg ajtora rakhato ugralos is.a gurulosba nem tudom beletenni csak a ha fogom mert ellore esik ,nem tud meg magatol ullni.
2014. ápr. 12. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!