Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el babád kúszni...

Mikor kezdett el babád kúszni és mikor állt négykézlábra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9 hónapos korában négykézláb ment 11 hónaposan már felállt és elindult egyedül
2014. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9 hónaposan kezdett kúszni, 10 hónaposan állt négykézlábra és akkor kezdett mászni.
2014. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ohh es en azt hittem h az en babam el van maradva. Most ezeket a hozzaszolasokat olvasva. 8 honapos a kislanyom es nem akar meg kuszni sem. Mennyi idos a babad kerdezo?
2014. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor még van ideje az enyémbek is:-)!

6,5 hónapos a kislányom!


Kúszni, már kúszik 1,5 hete kb. Négykézlábra állt pár napja, de még nem indult el úgy.

Illetve, mikor kúszik a popsiját felemeli a magadba és néha sikerül négykézlábon folytatni.

Tehát ezt még nem mondanám négykézlábas közlekedésnek.

Úgy már simán el van a kiságyban, hogy négykézláb áll és néha előre-hátra kutyázik, vagy mi:-)))


Csak kiváncsi vagyok/voltam, hogy négykézlábra állás után kinek és mikor ndult meg!

2014. ápr. 13. 09:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én pici fiam 7,5 hónaposan állt 4 kezlabra, de mászni a mai napig nem hajlandó. Most 9 hónapos. Kúszni kb. Bő egy hónapja kúszik. Szóval ő így közlekedik mindenhová, gyors mint a villám.

Egy picit azért aggaszt h mászni miért nem akar, ahhoz képest h már régóta felállt 4 kezlabra.

2014. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mert egyszerűbb kúszni:P szerintem az a lényeg, hogy négykezlábra állt!

Látod, a többieknek is 8-9 hónaposan kezdték, nincsenek egy kicsit sem lemaradva!!

Szerintem az enyém azert kezdte korán, mert csak hason szeret mindig lenni, kivéve alvásnál! Soha nincs háton, mert úgy nem szeret lenni....

2014. ápr. 13. 10:53
 7/15 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kúszott, 7 hónaposan mászott
2014. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sosem kuszott 6 honapos karatol maszik. Most 7,5. Sztem ez korai is. Nem vagytok semmirol lemaradva!
2014. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6hósan már kúszott hátra,oldalra és körbe.7hósan előre is már,fel is ült és négykézlábazott is.Mászni 8hósan kezdett,akkor fel is állt.
2014. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az biztos h én minden nap várom mikor mutat valami újat. :-)

Ezt a felules dolgot is a lehető legbonyolultabb módon próbálja kivitelezni, oldalfekvesbol akar felulni. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne ha 4 kezlabbol kiulne. :-) na mindegy egyszer majdcsak!

Egyébként szerintem kúszni nehezebb mint mászni... :-)


5-ös voltam

2014. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!