Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a babám. Pampers...

3 hónapos a babám. Pampers pelenkát használok. Mi a véleményetek a Rossmann üzletekben kapható babydream pelenkáról. Van olyan jó mint a pampers? 3 hónapos babának mennyi fogy el naponta belőle.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 17:45
 1/8 Gyönyörűséges ***** válasza:

2 eve szuletett az elso babam, sajnalom hogy csak 8 honap utan jottem ra hogy mennyire jo pelus a babydream..Azota csak azt hasznalom.

A most 5 hetes babamnak mar alapbol ezt vettem es nekem 100-szir jobban bevalt mint annak idejen a pampers v a libero, szoval en csak ajanlani tudom. Amikor akcios.bevasarolok belole, lehet sporolni ezzel a markaval.

Sajnos azt nem tudom megmondani mennyi fogy egy 3 honaposnak. De a 24 honaposomnak napi kb 5-6 max, a picinek pedig minden eves utan kell :) neki azert 8-10 is elmegy naponta.

2014. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is Pampers-t használok az 5 hónapos kisfiamnak!Volt már hogy kaptunk látogatóktól Rossmann-ost és teljesen megvoltam vele elégedve!Sok pampers van itthon,de ha elfogy akkor tuti,hogy váltani fogok!Nálunk kb.5 db fogy el naponta,de neki csak egyszer van széklete egy nap!
2014. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Pamperst használok 4-est.

Sokszor vettem Rossmannos pelust és tényleg Jo a Pampers után a legjobb :)

2014. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez totálgyerek függő. Vegyél probáld ki aztán meglátod, elhasználni biztos el tudod.
2014. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy sajnálom, hogy csak a gyerek 1 éves kora után mertem kísérletezni, addig Pamperst használtunk. Azóta Babydream pelenkát és imádom! Ha lesz majd kistesó, vele egyből ezzel kezdek majd! :)


Egyébként ugyanannyi fogyott belőle, mint a Pampersből. Bár van a Premium Dry fajtájú belőle, ami fehér zacsis, azzal egyel kevesebb! Az hihetetlen vékony és nagyon sokat felszív, csak azért nem azt veszem már, mert abból sajna nincsen 6-os méret és az 5-ös már szűkös :(

2014. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó a babydream. 3as méret óta azt használjuk, most 6ost használ. nekem a pampers nem volt akkora durr, ez viszont nagyon jó
2014. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagyon bevált a Babydream pelus,bírja az éjszakai kiképzést is,csak ezt veszem.De a Rossmannban találsz belőle 2 db-os "próbacsomagot" is,nézd meg Nektek jó lesz-e :)
2014. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a babydream-et használom a Pampers mellett. Szerintem ugyanolyan jó a kettő. De ha megnézed az árát akkor nagy különbséget nem fogsz találni ott sem! Szinte majdnem olyan drága mint a Pampers.
2014. ápr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!