Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el 2 év körüli...

Hogyan alszik el 2 év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Altatjátok?ha igen hogyan?vagy elalszik egyedül?
2014. ápr. 15. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyedül alszik el. Fürdés, hálórugiba öltözés, vacsora. Beteszem a kiságyába, kap puszit, jóéjszakát, stb. Lekapcsolom a villanyt, becsukom az ajtót. Van, amikor még fél órát elbeszélget magában, de nem kell bemenni hozzá.
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam, berakjuk az ágyba, befordul alvó pozícióba és alszik. Sosem kellett altatni.
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam, nem kell altatni. Vacsi, fürdés és tápszer.. Aztán be a kiságyba és még kicsit mesét néz. Elalszik egyedül.
2014. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fürdés után kap még egy kis tejcsit, amíg iszogatja, az Apja olvas neki, általában mire vége a tejecskézésnek, alszik. Ha nem, akkor még vagy olvasnak, vagy csak odakucorodik az apjához és úgy alszik el :)
2014. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gabszem ***** válasza:
hu micsoda joalvo gyerekek... nem is tudom elhinni hogy ilyen is van. kislányom sose aludt el magától. sokáig dajkálva aludt csak el. 2 éves és most ugy alszik el hogy az ágya mellé fekszem egy matracra és ő az ágyában elalszik de ez általában legalább fél óra. nappal pl kifejezetten lázad az alvás ellen pedig fáradt, de ő pl estére se fárad el akármennyit fárasztjuk aznap. nyugi nem minden gyerek olyan jo alvo ahogy fent irták...
2014. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Akkor "megvigasztallak".

Az első gyerekem 3,5 éves koráig aludt köztünk. Bármit is próbáltunk, nem jött be.

Aztán megszületett a kistesó (róla írtam, 23 hónapos), és azóta alszik a saját ágyában.

2014. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam most lett két éves, egy hónappal ezelőttig kiságyban aludt, akkor csak betettem és egyedül elaludt, néha dörmögve altatta magát. Most, hogy leesésgátlós ágyat kapott, kicsit nehezebb a helyzet, mert ha akar ki tud jönni. Azóta minden este mesélek neki, és mellette vagyok amíg el nem alszik, különben kijön utánam. Általában 20 perc az altatás, de mese után néha elég csak az, hogy ott vagyok.
2014. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Újszülött korától 22 hónapos koráig magától aludt el, már a kórházban végigaludta az éjjeleket. 22 hónapos kora óta mesélünk neki, arra alszik el. :) Én ezt sokkal jobban szeretem, nagyon élvezzük a férjemmel ezeket az esti mesemondásokat. :)
2014. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fürdés, pizsi, hálózsák, aztán elvonulunk, megissza a tejét, addig dajkálom, dumálunk pár percet (napközben rajtunk ugrál a 4,5 éves is), aztán lerakom aludni. Dumál egy kicsit, molyol, aztán alszik.
2014. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18 hónapos, újszülött korától egyedül alszik el, persze a szertartások változtak. Vacsora, fürdés, pizsi, elköszönünk, integetünk apának, tesónak, (plüssöknek, asztalnak, mindennek még a bejárati ajtónak is), már az ágyban van- csipp-csepp (D vitamin) puszik és már kapja is a tápszert, csicsit, cumit - betakarom, megsimizem a fejét és becsukom az ajtót.
2014. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!