Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik erre valamilyen...

Létezik erre valamilyen megoldás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hónapos. Amúgy sem az a nagyon jó evő, de napok óta alig eszik valamit. Amit mi eszünk ebédre, azt nem eszi, a bébiételt már szintén nem eszi, de azt legalább ette még pár hete. 3 napja nem eszik főtt ételt. Csak az almát, a banánt, a babapiskótát, kiflit, párizsit, joghurtot, fasírtot hajlandó megenni, főtt ételt már abszolút nem eszik. Kenyeret sem eszik. Ha kakaót adok neki reggelire, akkor az mellé már nem eszik meg semmit. Már eléggé kivagyok, hogy szinte már semmit sem eszik meg. Mit tegyek, hogy újra egyen főtt ételt? Az nem maradhat ki!
2014. ápr. 15. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A fött étel nem fontos, ha mást eszik, akkor semmi baja sem lesz. Az csak szokás, hogy minden nap kell fött étel, de erre semmi élettani indok sincs.


De semmiképpen ne eröltesd, mert akkor végképp rossz evö lesz.

2014. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggeli ''kakaoztatás''laktató nincs étvágya töle :) Ne erőltezsd ha nemkéri akkor nemkéri....az a kifli vagy allma amit felsoroltál megfelelő ''kicsi pociba'',majd vissza tér a fött kajákra nyugi ;) 5 gyermekes anyuka
2014. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a megoldás. Kitartást, ez vagy jobb vagy rosszabb lesz.

3éves lányom egy kiskanál zöldséges rizst 20percig tartogatott a szájában, kiköpte, hogy nem kéri, és megsértődött, hogy megetettem vele a kaját(egy "lopott"-elől maradt a nasim- piskótatallért evett az ovi óta) és normális vacsorát nem volt hajlandó enni.

Két napig se enne:( Guta ütöget, de ez van. Remélem kinövi. Kitartást

2014. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na én épp így vagyok.20 hónapos a fiam, de ő is sztrájkol!! Alig akar főtt ételt enni. Pár kanál leves és utána semmi. Vagy leves nem csak kevés második. Én szoktam hagyni, nem erőltetem. A hideg ételeket adom neki, adjad te is,ha azt kéri. Majd visszatér a főttre ha nagyobb lesz!!
2014. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!