Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babát leköti még...

Másfél éves babát leköti még a F. Price tanulókutyus? Vagy már nem érdemes neki olyat venni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem látott akkor igen, de már kinőtte. Szerintem már jobb készségfejlesztőt vegyél helyette.
2014. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiam 4-5 hósan kapta. Sokáig nyomkodta, olyan 1,5 éve koráis, aztán az elem is remeült, meg nem érdekelte. Most 3 éves lesz és újra felfedezte magának. Imádja, mondja vele a verseket dalokat.
2014. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az én 4 éves lányom is újra és újra felfedezi magának, sokszor hónapokig parkolópályán hever, aztán hirtelen felkapott lesz. 1 évesen kapta, akkor még majdnem túl korai volt neki. Szerintem nem késő ilyet venni egy másfél évesnek. A testrészeket, számokat, a mondókákat úgyis később fogja megérteni és felfedezni magának, egyelőre az a lényeg, hogy színes is meg hangos is, lehet nyomkodni kifulladásig.
2014. ápr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónaposan kapta,eleinte félt tőle,nagyon sokáig nem is érdekelte, kb. 3 éves volt,mikor értékelni tudta. Énekelt vele,tanulta a mondókákat,vagy csak bekapcsolta,hogy zenéljen,és táncolt.Most 4 éves,nagyon ritkán még előveszi.
2014. ápr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiamat jelenleg egyáltalán nem érdekli, 3 hónapja kapta, akkor sem hatotta meg túlságosan. Később remélem érdekli majd, vagy jó lesz a kistesónak.
2014. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes venni.

Olyan 1 éves kora körül a nyomogatás érdekes, később pedig a "tanuló" funkcó is, a mondókázás, éneklés.


A kisfiam 10 hónapos volt kb. amikor kapta (mi szándékosan angol nyelvűt vettünk, kétnyelvű család vagyunk)- sokáig ment a nyomkodás, kacagás (ebben a korban ugye az ok (megnyom)- okozat (megszólal) összefüggések érdekelték. A beszédtanulás időszakában pedig már a szavak, az ének, a beszéd érdekelte.

Most már ovis, épp 2 hete pakolgattuk a játékait és amikor elővettem még élvezettel nyomkodta, újra felfedezte, de aztán közölte, hogy mostmár mindent tud :)

Így valószínűeg (nem lévén rokon baba) megy valami aukciós oldalra.


Szép napot.

2014. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még érdemes! Az én kislányom 9 hónaposan kapta,akkor még nem érdekelte,most 13 hónapos,és egyre többször veszi elő,nyomkodja,nézegeti.
2014. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz neki. Kisfiam 15 hónaposan kapta,karácsonyra. Most másfél éves,ölelgeti,táncol a zenére,tapsol,kacag azokon,amiket mond :D nem mondom,hogy a kedvence,de minden nap játszik vele,sapkát rak a fejére,igazi kisbarátok :D
2014. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!9hósan kapott verdàs bèbitaxit,a kutyus helyett.Azt hittem,hü de odàig lesz töle,de talàn hetente egyszer jàszik vele.Belepakol,meg nyomogatja aztàn tàncol a zenère.Ràülni nem akar,ha ràültetem,fèl perc mulva leszàll róla.Mèg motorozni sem tud,nem èrdekli.Viszont szeret dumàlni,tàncolni,imàdja a kutyàkat,úgy gondolom jól el lenne vele.Van egy beszèlö èneklö macink,de nehèz megszólaltatni mèg nekem is,meg olyan nehèz nagy,hogy alig birja el.Szerintem megvesszük,aztàn meglàtjuk.Nem lehet sajnos elõre tudni mi köti le.De sokan meggyöztetek...
2014. ápr. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!