Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem egy kecskeméti spenótos...

Vettem egy kecskeméti spenótos tészta csirkehússal bébiételt babámnak, mert ma nem lesz időm főzni neki. Most vettem észre csak hogy 11 hós kortól adható, de az én babám még csak 9 hónapos. Merjem neki adni?

Figyelt kérdés
Egyébként már spenótot, tésztát és csibehusi is eszik régóta. Nem látok benne olyan összetevőt amit eddig ne kapott volna...
2014. ápr. 16. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hú, ezt imádta a lányom. Ez darabos. Ha ez nem gond, akkor mehet neki nyugodtan. Eszik tojásos tésztát? Mert ha nem, akkor nézd meg az üvegen lévő tésztát, hogy az milyen.
2014. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szokott olyan is lenni, hogy azonosak az összetevők, csak a nagyobbaknak való nincs teljesen pürésítve már, hanem puhára főzve és picire összedarabolva csak
2014. ápr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Durumtészta van benne azt néztem. A kisebb darabokat szereti ha tényleg puha. Egyébként még nincs egy foga sem, de majd ha nagyon darabos még botmixerrel adok neki :) Szóval akkor szerintetek sem lenne semmi baja tőle?
2014. ápr. 16. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
én adtam neki 7 hósana 8 hós tökfőzelékből. az iscsakannyi volt,h. nagyobb darabok voltak benne.
2014. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Darabosabb azért 11 hótól adható, meg nagyobb adag. Add nyugodtan esetleg törd összébb.
2014. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, annyi hogy ezek már darabosak, de amúgy adhatod neki. Főleg így hogy már ette a husit is, tésztát is, spenótot is.
2014. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!