Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy birjatok idegekkel mikor...

Hogy birjatok idegekkel mikor babatok egesz nap sir barmit csinaltok vele, hogy maradtok orak mulva is nyugodtak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
sehogy. kiborulok,kiabálok,sírva hívom az embert... nincs mit tenni. aztán nagy levegőt veszek és kibírom estig...
2014. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Szoptatod?Allergiás lehet pl.:az anyatejre,de tápszer is okozhatja.Hasa nem fáj?Nem húzza lábait fel?Ha felveszed nem csitul?Mennyi idős?Kakija milyen?Minden nap van?

Nézz utána minden városban lehet hordozókendőt kipróbálni, bérelni a babahordozós klubbokban,nekünk nagyon sokat segített a hordozó, csak sajnos fél év eltelt mire vki elmondta az infót.

2014. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez sajna egy ördögi kör. baba nyűgös, te ifeges vagy, amit a baba megérez és még nyűgösebb. Nem tudod rábízni heti 1-2x valakire, hogy kicsit kiszabadulj?
2014. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valahogy kibírtam,pedig utáltam én is,de nem szépítem amikor 2-3 évesen levágja napi szinten a földön fetrengős,utálkozós,visítós hisztériákat,az még rosszabb.
2014. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rémlik hogy egy babapszichológus azt írta erre, hogy ilyenkor tegyük le szépen a babát az ágyába, csukjuk rá az ajtót, menjünk olyan helyre ahol nem halljuk a sírását és lélegezzünk nagyokat, nyugtassuk le magunkat valahogy. Aztán menjünk vissza. A babának szinte mindegy hogy a kezünkben ordít vagy az ágyában, de ha mi lenyugszunk, nagyobb az esélye hogy őt is meg tudjuk nyugtatni.
2014. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 7.5 hetes a babám!Az első pár hét volt a legnehezebb, első baba. az ember azt hiszi hogy mindenre felkészült a szakkönyvekből, de ez koránt sincs így.A férjem majd két hétig itthon volt velünk nagyon jó volt sokat segített, de aztán mikor visszament dolgozni hirtelen rám szakadt minden. nem tudtam mindent összeegyeztetni, ráadásul bejött egy-egy olyan nap amikor mint ahogy te is írod egész nap vigasztalhatatlanul sír. Nekem igény szerint szopik a kicsi úgyhogy egy ilyen napon lehet mondani, hogy szinte egész nap ( ezt szó szerint értsétek) a mellemen van.Aztán jött a védőnő és közölte hogy a kisbabák nagyon érzékenyek a frontokra, ja meg az erős szélre is. most már mindig figyelemmel kísérem az humánmeterológiát és felkészülök az ilyen napokra (lelkileg)!Bármennyire is nehéz muszáj neked is nyugodtnak maradnod, és próbáld meg kideríteni, hogy miért sír, ha tudod az okát hidd el másképp fogsz hozzáállni a picidhez, megérted, hogy esetleg a rossz idő miatt nyugtalan esetleg fáj a feje, vagy fáj a pocakja...stb. Hidd el ok nélkül nem sír a pici!Az én babám ha nincs időjárási tényező, nagyon nyugodt kiegyensúlyozott baba. Kitartást kívánok, és szemléletváltást!!!
2014. ápr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az en babam 7 honapos,mindig ilyen siros volt.gondolom mar nem hasfajos.szerintem egyszeruen csak unatkozik minden csak 10 percig erdekes neki.sokat hordoztam kicsinek ,de most mar 8 kg ritkabban kotom magamra.
2014. ápr. 17. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Pedig még csak most jön a neheze.Én mikor fogzott, fél óráig hordoztam, hogy el bírjon aludni,vagy másfél hóig.A sírásnak biztosan van oka, csak még nem jöttetek rá.Ha normálisan el van látva, foglalkozva van vele,és nem vagy stresszes,nem fáj semmije,biztosan nem sírna.Próbáld kideríteni mi a probléma oka.Az allergiát még mindig fenntartom!
2014. ápr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, ha jó a hordozód háton nyugodtan hordhatod.Miénk most volt 15 kg-s és apuka is kinnt van vele,füvet nyír,téglát rak,...stb, mert én nemsokára szülöm a 2.-at.
2014. ápr. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!