Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Heteken át tartó hőemelkedés?...

Heteken át tartó hőemelkedés? Volt valakinek így a babája?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 2 hete változóan ugyan, de minden nap hőemelkedése van, hol csak délelőtt, vagy csak délután, de van hogy egész nap. 37 - 37, 5 között mozog a hője, mintha nyűgösebb is lenne. Fogzás okozhatja ezt? Gyakran nyirkos, kipirosodott az arca. Lehet, hogy már korábban is volt hőemelkedése, csak nem mértem. Most is csak azért, mert kicsit köhögött, de ebből már kigyógyult. A házidoki antibiotikumot írt fel neki, hátha gyulladása van. 1 napja szedi, még nincs változás. Volt valakinek a babájának tartós hőemelkedése, mi volt az oka? Nagyon féltem. :(
2014. ápr. 18. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Egyébként az én fiamnak magasabb az alaphője, kezdetben az oltást is elnapolta a doki azt hitte lappang benne valami, de idővel bebizonyosodott semmi baja egyszerűen 37,4-5 az alaphője..
2014. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzáskor van mindig hőemelkedés.
2014. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, nyáron kánikulában olyan másfél éves kora körül. Semmit nem találtak nála... aztán abbahagytam a mérést. Most már 7 éves. A normál hője 36,8 körül van. Azért nem írom, hogy te is hagyd figyelmen kivül! azért egy háziorvos, vizelet ellenőrzést lehet kérni.
2014. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!