Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem rontok el valamit, ha...

Nem rontok el valamit, ha cumit adok a 3 hetes babámnak mivel már mindennl próbálkoztunk és csak sír. Se cici, se kaja, se dajkálás nem segít?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a valószínűsége, hogy nem lesz gond, mint az hogy igen (nem fog majd szopizni. Az sem biztos hogy tudja majd használni, lehet kiköpi... Én is kipróbáltam, néha segitett!!! de nem rakom állandóan a szájába, csak ha nagyon muszáj.
2008. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első kisfiam nem nyugodott meg csak ha cumizhatott. Így ő cumis volt. A második néha igényli csak. Amire figyelj majd oda időben le szoktatni őt a cumiról. Ez legyen mondjuk kb 2-3 éves korában. Mire ovis lesz ne kelljen neki. Ugyanis ha túl sokáig cumizik és meg fog látszani a harapásán és fogszabályzó lesz a vége. MI így jártunk.
2008. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az enyém 1 hónapos és nagyon szeret szopizni, ezért ha már jólakott és elkezd sírni, ha leveszem a ciciről, ekkor cumit adok neki. Cumizik pár percet majd kiköpi, elalszik. Így csináljuk már a 2. héttől, mert volt hogy nem tudtam letenni egy percre sem, mindig cicin akart lenni, főleg amikor fájt a hasa. Ettől függetlenül nagyon is szereti a cicit és eszik is rendesen, semmi változás vagy gond e téren!
2008. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előtem szólóval, mi is ha már csak cumizni akar cicin kicserélem a cicit cumira, és pár percig szívja elalszik majd kiköpi, és ettől nem kell neki kevésbé a cici. A másik dolog én azon vagyok inkább cumi mint az ujja. Mert a cumit elviheti a cica.. :) de a kezét nem :))
2008. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ujjacska viszont bármikor kéznél van. Ha a cumit szétrágja vagy eltűnik, akkor gond lehet. Mind a két változatnak meg van a hátránya illetve előnye!
2008. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fogszabájzós cumit.Az nem árt a fogainak hanem használ.Én úgy vagyok vele,hogy inkább azt szopja,mint a kezét.Egyrészt arról könnyebben le lehet szoktatni majd,másrészt a fogainak is jobb.A kezétől ugyanis kifelé állhatnak majd.A biztonság kedvéért legyen 2 cumi,így ha valami történik az egyikkel ott a másik.A ciciről nem szokik le ettől.Ha cici kell neki,akkor kiköpdösi nálunk a pici és jelzi,hogy ebből nem jön semmi.
2008. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!