Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adhatom az espumisant?...

Meddig adhatom az espumisant? Leszoktassam róla? Mikorra erősödik meg a kis gyomruk?

Figyelt kérdés
5 hetesek vagyunk, és 4 hete folyamatosan adom neki mivel hasfájós volt, így hogy megelőzzem adtam neki. De lehet már nem is lenne rá szükség. Egyből nem merem elvenni, fokozatosan tegyem vagy nem ártok vele ha adom neki??? Azóta nagyon ritkán fáj a hasikája. Szinte nem elég egy hétig sem egy üveggel. Nemcsak drága, de nem akarom fölöslegesen tömni vele. Mit tegyek?
2008. júl. 26. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem próbáld meg napról napra csökkenteni az adagját és akkor megtudod,hogy mi az a mennyiség, ami még használ, vagy h kell-e egyáltalán adnod még.
2008. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 5 hetes, mi is adjuk neki az Espumisant, mivel azonban nem nagyon fejlődött a bélflórája, 5 napja Protexin-restore-t is adott neki a doktor néni, így most már jobb a pocak. Én most kezdem majd leszoktatni az Espumisanról úgy, hogy csak minden 2. evéshez adom neki, aztán csak minden 3.-hoz és így tovább.
2008. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld lassan leszoktatni róla, meglátod, hogy kell-e még. Viszont 3 hónapos kora után valószínűleg biztosan nem kell majd, mert addig szokott tartani a hasfájós időszak. Mivel az espumisam a szervezetbe nem szívódik fel, nem olyan veszélyes.
2008. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!