Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen folyton tologatni a babkocsit? Hogyan szoktassam rá hogy magában is ellegyen?

Figyelt kérdés
5 hetesek vagyunk, de csak akkor van el a babakocsiban ha forognak alatta a kerekek. De nem mindig van olyan idő hogy menjünk valahova, ilyenkor csak kitenném a teraszra, de közben csinálnám a dolgom vagy csak szimplán pihennék egy kicsit. De mihelyst abbahagyjuk a tologatást sír. Már most huncut az biztos. :)) Másnak is ez van??? Lehet ellene tenni valamit?
2008. júl. 26. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg te pihennél, vagy csinálnád kicsit a dolgod nincs nagyi aki tologassa? Vagy egy kedves szomszéd néni?

Nekem olyankor a párom vitte el, vagyis viszi el. Mert,hogy 4 éves és 5 hónaposom van:)))

2008. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis nekem 2 gyerekem van. Az elsővel voltunk így, mert ő hasfájós volt.))
2008. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok baba csak akkor van el, ha tologatják, az enyém szerencsére nem volt ilyen, de séta közben sok anyukát látok, akik megállnak egy kirakatnál, vagy beszélgetni, de közben folyamatosan tili toli a babakocsit.
2008. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A babák ebben a korban még sehogyan sincsenek csak úgy " el ". Még az anyukájukat igénylik legfőképp. Nekem két gyermekem van. Tapasztalat hogy nagyon gyorsan elszalad a babázós időszak és visszagondolva nagyon nagyon rövid időszak és ki kell használni minden pillanatát. A "dolgodat" meg egész életedben csinálhatod még, nem szalad el, csináld meg a legszükségesebbeket ( mikor alszik a baba ), a többi meg ráér. Flangáltam én is még délután 3-kor pizsiben, de a kicsik derűsen jólakottan mosolyogtak, és ez számomra a legnagyobb kincs hogy a gyermekeim kiegyensúlyozottak. Hogy én néhány hónapig nem voltam kisímult csilli-villi szexbomba, egy ragyogó patika lakásban.................hát nem, de boldog édesanya voltam és az is vagyok.

Boldog babázást kívánok neked és lazíts egy kicsit élvezd a csöppséget aki csak kizárólag RÁD számít.

2008. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nyügös a pici akkor a babakocsi megnyugtatja.Addi tologatjuk míg el nem alszik.Utánna néha picit felsír ugyan,de akkor elég párat mozdítani rajt és alszik tovább.Így simán lehet mellette csinálni bármit,csak néha oda kell lépni hozzá tolni rajt párat.
2008. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4hós a lányom és újabban csak a babkocsi az alvó helye napközben,elég sokáig ringatom de ha mélyen alszik akkor nem kell tologatni de Én imádok sétálni így megy egész nap a kocsi ha jó idő van..ha rossz idő van mint pl.most akkor is megyünk le a teraszra mert csak a babakocsiban hajlandó aludni..valamit biztos elrontottam hogy nem akar a kiságyba aludni..
2009. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!