Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is csinálja ezt 6...

Nektek is csinálja ezt 6 hónap körüli babátok? Megijedtem!

Figyelt kérdés

Ma kezdte el, hogy a fejét folyamatosan oldalra dölöngeti. Először délelőtt zenére csinálta azt hittük "táncol" de egész délután ezt csinálja. Mint a bolondok!! ( bocsi ) néz előre és az egyik oldalra dönti a fejét 5-6 szor. Majd egy perc után újra.

Nektek is xsinálta ezt babátok?


2014. ápr. 21. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet tetszett neki délelőtt és azóta ismételgeti.
2014. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem , mert a zenére balról jobbra és jobbról balra csinàlta most meg csak az eggyik irányba.
2014. ápr. 21. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én babám kb 8 hónapos kora óta rázza a fejét, ha ilyesmire gondolsz. Mivel más miatt járunk neurológiára, megkérdeztem a doktornőt, szerinte nem gond e. Azt mondta, ha nincs mellette eszméletvesztés, nem. Valószínűleg azért csinálja a kislányom, mert tetszik neki, ahogy elszédül, másként látja a világot. :)
2014. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát remélem csak tényleg el akar szédülni. De ha holnap is ezt csinálja felhívom a védőnőt.
2014. ápr. 21. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
a füle tiszta?
2014. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Minden nap fürdés után kitisztíttom. Esetleg lehet attól mert maradt bent víz?
2014. ápr. 21. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én picim 9 hónapos, pár napja ő is rázza a kis fejét!

Általában akkor jut eszébe, ha zenét hall, legalábbis én úgy vettem észre, szóval elkezd tancizni, aztán a nap folyamán zene nélkül is csinálja, általában az etetoszékében.

Kicsit tényleg aggasztó jelenség és én is remélem, h csak tetszik neki a világ így. :-)

2014. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta nyugi :-) Szerintem is élvezi, hogy picit elszédül tőle :-) Majd talál magának más elfoglaltságot és abba hagyja.
2014. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém, elore es hatra csinálja ezt:D de van mikor, mintha nemet "mondana" mutatna, es rázza a fejet:D ez csak móka... Lassan 7 honapos
2014. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerősömék kisfia is csinálta valamiért el kellették vinni fül orr gégészetre ott rengeteg fülzsírt szedtek ki neki pedig rendesen tisztították neki otthon. azóta nem csinálja. de lehet játék is
2014. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!