Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt ez a babának?

Árt ez a babának?

Figyelt kérdés
Mi történik, ha egy már 5 hós korától hozzátáplált baba 7-8 hónaposan egyszer csak hetekig nem kap, vagy csak ritkán kap más ételt (zöldség- gyümölcs), csak tápszert? Árt ez a babának? És ha igen mit/hogyan?
2014. ápr. 22. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés lesz neki, pláne ha már tetszett neki más ízvilág. Ártani végülis nem árt, pl. nálunk visszaköpte már a tápszert, mert jobban ízlett más.
2014. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De nem érdemes, mindjárt jönnek az idény gyümölcsök, zöldségek, szerintem jobb, ha kapja őket. Miért akarod visszaállítani a tápszert?
2014. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért csinálna valaki ilyet? Nem értem. Szerintem nem túl jó. Legalábbis éhes lesz a baba, az tuti. A tápszerben koránt sincs annyi tápanyag mint a kanalas főzelékben.
2014. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hetekig mit jelent? Pár naptól, 1-2 héttől nem lesz baja. A lányunk még ennél jóval idősebb korában is szinte csak a tápszert itta meg fogzáskor. Egyébként a tápszerben van a legtöbb tápanyag, vitamin és nyomelem. Minimum annyi kalória van benne, mint a főzelékekben, vagy gyümölcsökben, sőt a legtöbbhöz képest még több is. Nyilván nem lehet kizárólag tápszerrel etetni egy nagyobb gyereket, de néhány naptól semmi baja nem lesz.
2014. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Van olyan gyerek aki ennyi idősen csak aatejet vagy tápszert fogad el. Akkor miért lenne annak baja, aki eddig mást evett, csak most valamiért visszatért a kizárólagos tápszerezésre.
2014. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!