Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép baba=csúnya felnőtt,...

Szép baba=csúnya felnőtt, csúnya baba=szép felnőtt? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Mi erről a véleményetek, tapasztalatotok?
2014. ápr. 22. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eddig olyat még nem láttam, hogy egy tényleg (mindenki, nem csak anyuci szerint) szép babából csúnya felnőtt lett volna.
2014. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs ilyen általános szabás sem erre sem a fordítottjára. Mondjuk azt, hogy egy szép baba elcsúnyul én nem tudom elképzelni inkább az, hogy a csúnyácska kikupálódik.
2014. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, minden relatív. A szépség és csúnyaság tök relatív fogalmak. Nincs olyan, aki mindenkinek tetszik. Akit nem szeretsz, picinek és felnőttnek sem lesz igazán szép a számodra, akit szeretsz, az meg nézhet ki bárhogy, csodaszép lesz a szemedben. Ez fekete-fehér sarkítás,amit mondasz, és teljesen szubjektív. Az élet nem ilyen.
2014. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, igen, ezt szokták mondani. És ezen én is gondolkoztam régebben és úgymond egy "tanulmányt" és készítettem és az eredmény, azt kell, hogy mondjam, így jött ki: szép baba= csúnya felnőtt, csúnya baba = szép felnőtt.


Fogalmam sincs, hogy miért alakul ez így, de nálam mondjuk nincs csúnya baba, de azért anyukaként látom, hogy melyik baba szebb, vagy épp csak helyesebb.


:)

2014. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép babából nem lesz csúnya felnőtt, azt már többször láttam, hogy csúnya kisbabából helyes vagy kifejezetten szép kisgyerek illetve felnőtt lett.
2014. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek ilyen általánosságok. Ez is igaz,és a fordítottja is. A férjem, és a testvérei nagyon szép gyerekek voltak, és felnőttként is szépek. Bár a szépség relatív.
2014. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gabi86 ***** válasza:
Nekem van egy pàr ismerősöm,akiket sem én sem az ismeretségi körünk nem làtja szépnek(sőt a csajnak van is egy kis szellemi baja is),de olyan gyönyörű gyerekük van hogy olyat még rajzolni sem lehet.tehàt azt akartam kihozni ebből hogy én még csak ezt a szabályt hallottam,hogy csúnya szülőknek szép gyereke születik.de szerintem sem lehet àltalánosìtani.mert a szépség relatìv .kinek mi a szép.
2014. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a szomszéd gyereke babaként csodáálatosan szép volt, oda volt érte mindenki. de ahogy nőtt, úgy kezdett el az apjára hajazni, szegény kislány olyan, mint egy kobold :( az apja szintúgy, az anya gyönyörű, de a szemszínen kívül semmi másban nem hasonlít a nőre.
2016. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!