Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az 5 honapos kisfiam...

Mi lehet az 5 honapos kisfiam szekleteben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a hozzataplalast alma,barack,banan. Tegnap krumplit de nem tetszett neki ma repat de az sem. Tegnap vettem eszre hogy szekleteben kb.1cm hosszu kis cernaszalaknak tuno valamik vannak eleg sok, a mai adagban szinten. Szine es allaga nem valtozott meg amugy jo kedvu, nem beteg baba. Szerintetek mi lehet?
2008. júl. 26. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez a cérna giliszta.Minnél hamarabb vidd orvoshoz,és vigyél magaddal egy olyan kakis pelust
2008. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján szerintem is cérnagiliszta. Ha rákeresel a neten többet meg lehet tudni a betegségről, és mindenképpen vidd el orvoshoz!!!

Jobbulást!

2008. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! En is erre gondoltam egybol de nem mozgolodnak ezek az izek es ugy tudom ha sokaig nezezuk akkor lehet latni. Ez inkabb olyan mintha megtepett volna valami pluss jateket es ki kakilta volna de mar ket nap is?
2008. júl. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!