Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisfiam alvás közben...

5 hetes kisfiam alvás közben sokszor felsír egy pillanatra, aztán anélkül hogy felébredne újra csendben van. Miért sír fel? Van oka, vagy ez is egy "csecsemő tulajdonság"?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kicsi babák általában ugyanazt álmodják, ami aznap történt velük,de ha napközben sírt,ami elég valószínű ilyen kicsinél, akkor azt álmodja,de nincs tennivalód, hagyni kell visszaaludni. Tehát ez egy csecsemőtulajdonság..van amelyik felsír,van amelyik csak nyöszörög.

Sőt van olyan baba aki még nem beszél,de ilyenkor álmában majdnem értelmes szavakat képes kimondani,vagy szabájosan jaj-gat.

2008. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom akkor játszotta/játsza ezt,amikot kínozzák a pukik.Mikor kipukizza magát édesdeden alszik tovább.
2008. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is van, hogy csak kapálózik, van hogy nyögdécsel, van hogy sírdogál, és néha keservesen felsír, de nem ébred fel, pár pillanat mulva visszaalszik.

Szerintem semmi gond, álmodnak:-)

2008. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy álmodik,vagy a szelek miatt van.Nálunk is ugyanez van.Néha közben tornázik,akkor tudjuk,hogy a szelek.Néha meg csak álmodik valamit.
2008. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!