Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek 6-7...

Hogyan öltöztetitek 6-7 hónapos ülő fekvő babátokat kocsi sétára 18-22 fokban ilyenkor?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Body, normál vastagságú nadrág (farmer, melegítő vagy vékony kord) + hosszú ujjú vékony pamut pulcsi, polár kardigán/dzseki + cipőcske + vékony pamut sapi. Ha elalszik takaró.
2014. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Body+rugdalózó (vagy kis nadrág, kis hosszúujjú), erre egy kardigán és egy nadrág, valamint sapka. De a sapkát az esetek döntő zömében leszedi magáról fél perc után, pedig kötős is, néha visszarakom, aztán megadom magam. Ha süt a nap, akkor pedig lekerül a nadrág előbb, aztán ha úgy látom, akkor a kardigán is, mert nagyon izzadékony a fiam, és ekcémás is, így ha kiveri a víz, szörnyen néz ki a bőre. Emellett ha melege van, akkor üvölt, nem sír, hanem üvölt mint akit nyúznak. Nem túl fázós. Eddig még beteg sem volt soha, úgyhogy nem bánom, hogy nem öltöztetem túl, én sem vagyok fázós, szerintem tőlem örökölte.
2014. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rétegesen. Úgy öltöztesd ahogy te vagy + 1 réteg és sapi. Meg figyelgesd hogy izzad-e vagy fázik-e és ennek megfelelően fel-le.

Én body, pulcsi, széldzseki + sapika

2014. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én hosszú ujjú badyra rá egy rövid ujjú badyt rá egy közép vastagságú blúzt egy közepes nadrágot és egy vékony sapit és egy kiscipőcskét gondoltam.

Szerintetek?

Alatta pléd felette pléd.

2014. ápr. 24. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár lányom 18hós,de ő is babakocsiban ül majd ha du elmegyünk sétálni ( már ha nem esik az eső).

Én ma harisnyát adok rá,kis szoknyát,felülre hosszú ujjú pólót.És persze ezek alatt rövid body is lesz. Meg egy kis cipőt.

Viszek egy vékony takarót a lábára azért,ha netán felkerekedne a szél és viszek egy kis pulóvert is.Sapkát nem hiszem,mert elég nagy a haja,nem fog megfagyni ha netán fújna a szél kicsit.

2014. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszúujjú body, nadrág, zokni (ebben van itthon. Ha kimegyünk, erre kap egy pulcsit és egy sapkát.
2014. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy öltöztetem, mint az előttem válaszoló: itthon hosszúujjú body,nadrág, zokni van rajta, kintre erre még ráadok egy pulcsit és egy sapkát.Ha elalszik betakarom egy pléddel.De mindig van nálam egy kiskabát ha netán lehűlne a levegő.
2014. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!