Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos-felülni nem tudó...

9 hónapos-felülni nem tudó babát-ugye még nem lehet játszótéri hintába ültetni?

Figyelt kérdés
a babakocsit már döntve használjuk,feláll,de még magától felülni nem tud.
2014. ápr. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Felül babakocsiban?Vagy abban sem?Ha leteszed ülve,úgy marad?Nem kéne már ülnie egyébként?

Ha megmarad ülve letéve,akkor hintáztathatod.Ha egyáltalán nem tud ülni,akkor elvinném dokihoz is egyébként,de akkor ne hintáztasd.

2014. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan hintáztathatod, de miért nem ül még?
2014. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha leteszem-eldől,előre tolja magát-de megtartani nem tudja.én is aggódom kicsit.
2014. ápr. 24. 13:04
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom,miért nem ül,oldalról feltolja magát,de még nem egészen ülő helyzetbe.tényleg orvoshoz kellene vinnem?kúszik,most próbál mászni-és már áll hetek óta
2014. ápr. 24. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
védőnő mit mond? gyerekorvos?
2014. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ülni a betoltott 10. Hónap végéig kell tudni (gyerekneurológia tk.). Nem gond ha nem ül, az sem, ha nem kúszik, de ha felultetve sem ul meg, ne tedd meg hintaba.
2014. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kislányom is kb.10 honaposan ult csak fel, mászásbol tanult meg kiulni, o is eldolt ha felultettem.2 hét mulva lesz 11 honapos
2014. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor nem aggódom-majd 2 hét múlva van időpontunk.egyébként gyönyörűen kúszik,most próbál mászni,és álldogál
2014. ápr. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!