Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most natha kezdete lehet?

Ez most natha kezdete lehet?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, de nem tudom eldonteni. Soha nem volt meg beteg a babam (kopp-kopp-kopp), 8 honapos most. Reggel amikor szopizott olyan hangja volt, mintha "rofogne", es a nap tobbi reszeben is amikor szopizott. Az orran siman tudja venni a levegot, nincs eldugulva. Viszont ma tobbszor is tusszentett. Amikor lattam mintha vizes lenne az orra, akkor az azert volt, mert kozben volt hisztije is es azt a hisztinek tudtam be. A natha igy kezdodik? Ha igen, mit tehetek ellene? Gondolom szivnom kellene az orrat, de az nincs eldugulva...
2014. ápr. 24. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez lehet annak a kezdete.

Ellene már nem sokat tehetsz az orrszíváson kívül, amit nehogy kézivel csinálj mert óriási harc...tapasztalat. :( homeobogyó sgíthet, lázát kúppal vagy nurofennel vidd le, ha felszökne 38 fok fölé.

És NE PÁNIKOLJ! Az a legrosszabb: a szülő sokkal roszabbul éli meg a pici első nátháját, mint a baba. :)

Egy hét, ha nem múlik vagy nem tudod levinni a lázát, fülét húzkodja akkor doki!!!!

Jobbulást!

2014. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Porszivos orrszivonk van, azzal megneztem h jon-e vmi az orrabol, de elotte befujtam a sterimarral es sztem azt szivtam ki neki, mert mas nem jott az orrabol. Talan nem lesz semmi, remelem. Igen, a szulo jobban vegig aggodja az egeszet, de sztem ez normalis. :-) Mit jelent ha a fulet huzogatja? H faj neki?
2014. ápr. 24. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az fülfyulladásra adhat gyanút. Szóval szívd neki rendesen ha esetelge még is nátha volna, nehogy rámenjen a fülére! És a lázról még annyit, h 38 fok alattit nem kell csillapítani, mert az az ő kis szervezetének a küzdelme a kórokozók ellen, ezt hagyni kell, h maga oldja meg. :) 38 fok fölött viszont rá kell segíteni, mert alulmaradtak a kis katonái a küzdelemben. :)
2014. ápr. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, nagyon figyelem! Olyan nehez eldonteni h nathanak indul-e vagy sem. Amikor alszik, hallom h siman vesz levegot az orran, de pl. most ejjel amikor megebredt mintha szipogott vna.. Nem tudom.. :-$
2014. ápr. 25. 03:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Na? Hogy vagytok? :)
2014. ápr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy h erdeklodsz! :-) Jol van a picilany, koszonjuk! :-) Ugy nez ki, vegul nem lett nathas. Adtam neki azert Sinutron cseppeket, h az segitett-e nem tudom. De a lenyeg h nem beteg. :-)
2014. ápr. 29. 21:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam: Sinupret cseppek. Hogy tudtam arra elirni... :-$
2014. ápr. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!