Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a kislányotok...

Mennyi idős volt a kislányotok mikor szurattátok/lövettétek a fülét?

Figyelt kérdés
Nem zavarta az oldalt fekvésnél az orvosi fém fülbevaló a hosszú hegyes hátulja miatt?

2014. ápr. 25. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Első lánykám 3 hónapos volt a lövetéskor, a második 5 hónapos. Egyiket sem zavarta a fülbevaló oldalt fekvésnél sem, meg semmikor sem.
2014. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt, francia kapcsosat kapott, nem zavarta.
2014. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Még a kórházban szúrták ki neki, kicsit lógós a fülbevalója, de bébifülvaló.
2014. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt, nem zavarta.
2014. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én egy kicsit később csináltattam 13hónaposan és nem zavarja :)
2014. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 3 hónapis a lánykám, de nem tervezem kilövetni a fülét. Majd, ha szeretne fülit, és ő maga kéri, kilövetem. :)
2014. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek 11 hónaposan (ez véletlenül alakult így) és egyiket sem zavarta.
2014. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem anyukám 3 hónapos koromban lövette ki a fülemet. 10 éves koromig azt a fülbevalót hordtam, és soha nem zavart semmiben. Viszont örülök, hogy kilövette! Szerintem egy lánynak legyen fülbevalója! Sajnos manapság már egyre több fülbevalós fiút látok (ami szerintem kifejezetten csúnya) és egyre kevesebb fülbevalós lányt... :(
2014. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 hetes volt. Gyorsan elfelejtette, szúrták.
2014. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!