Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendő vs "kengurú"?

Hordozókendő vs "kengurú"?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánljátok? [link]

[link]


2014. ápr. 25. 11:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kisfiam 12hetes és 6,5 kg.
2014. ápr. 25. 11:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben elmennek a hordozohazba felprobalni tobb fajtat, mielott kiadnek ennyi penzt. Meg azt is meg tudod nezni melyik kenyelmes neked es a babanak is.
2014. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

csak mai tai



kendö nem jött be a kenguru meg nem egészséges mert keskeny a terpesze nem tezs jot a ygermeknek

2014. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mai tai-t vennék /vettem! Két gyereket kiszolgált,és még mindig olyan mintha új lenne, nagyon kényelmes, lehet benne, elől,hátul,csípőn hordozni.
2014. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenre gondoltok?

2014. ápr. 25. 11:22
 6/13 anonim ***** válasza:

A csatos hordozó is csak nagyobb gyereknél lehet.

A kenguru meg egészségtelen, mert lóg a gyerek lába benne, nem tartja jól a csípőjét és a gerincét sem.

Sima kendőt vegyél, azt többféleképpen lehet megkötni, de pl. barátnőmnek mai-tai volt és szerette használni.

2014. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4-5 hónapig rugalmas hordozókendőt használtunk, azóta csatos hordozót. Tökéletes választás volt, ennél kényelmesebb megoldást elképzelni sem tudok. Van babakocsink, kb. 10x volt benne a fél év alatt.
2014. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkelt a kérdező, abban nem lóg a gyerek lába, viszont én nem kedvelem a Brendont, és inkább támogatnék egy magyar kiskereskedő (családot), így a Gremesére szavazok.
2014. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link] kislányommal ezt vettem, januárban született, február végétől használtuk, és nagyon sokáig kényelmesen tudtam benne hordozni, pár alkalommal bénáztam csak vele, amíg megszoktam a hosszát, amúgy nagyon kényelmes. És többféle módon tudtam kötni. Ritkán, de akkor okkal háton(elől cipelnem kellett valamit, oldalt, elől...

Jah és egy másfél évest kergettem vele, nem szakadt le a hátam

2014. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ez tetszik nekem nagyon,de tuti nem a boltban venném,inkább e-bay-en... Brendonban max kipróbáljuk.

2014. ápr. 25. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!