Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának bevérzett...

Akinek a babájának bevérzett a szeme, szemhéja szülés alatt, mennyi idősen szívódott fel?

Figyelt kérdés
A kislányom nagy súllyal (4340gramm) hosszú vajúdás után született meg. Mivel az első gyermekem császárral született, így tudtuk, hogy szülés után elaltatnak, hogy ellenőrizzék a hegemet belülről, ezért még inni sem ihattam 12 órán át. Így a kitolás 12 nyomásra sikerült csak, fáradt voltam nagyon. Emiatt, és a nagy súlya miatt bevérzett a kis szeme. A szeme fehérjéből 2-3 hét után teljesen eltűnt a bevérzés, viszont a szemhéja még mindig duzzadt, piros. Ahányszor megyek a dokihoz, vagy jön a védőnő, mindig rákérdezek, hogy mikor múlik el, de a válasz, hogy hosszú idő még felszívódik. Kíváncsi lennék, hogy akinek hasonló gondja volt, mikorra múlt el. A kislányom már 7 hetes. Előre is köszi a válaszokat!

2014. ápr. 25. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiam arctartással született, azêrt lett neki bevêrzês. 2 hónapos korába múlt el neki teljesen
2014. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb két hónapos korára múlt el teljesen.
2014. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is nagy súllyal született a lányom 4520 grammal. Bár én nem szenvedtem sokat. A szem bevérzése nálunk kb 4 hét alatt múlt el az arc bevérzése 1-2 hét. De a szeme még kb 8 hetes koráig be volt duzzadva. Ma már 6,5 hónapos gyönyörű nagylány :)
2014. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 4630 grammos "kis"lányomnak kb másfél hónapig tartott, mire felszívódott. Ja, és az első gyerkőcöt én is császárral szültem, a tesóit már természetesen.

De engem a betapintásnál nem altattak el!!! Ez hogy lehet?

Nyugodj meg, a bevérzésnek semmi nyoma nem marad!

2014. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-) Akkor még várok türelmesen. Ment a zöld kezecske mindenkinek.

4-es nem tudom téged miért nem altattak el, velem már akkor közölték amikor bementem szülni. Biztos kórháza válogatja.

2014. ápr. 26. 07:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan 2-3 hónapos kora körül.
2014. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 9 hetes, még ott a bevérzés a szemhéján, nekünk annyit mondtak a dokik, hogy 1 éves koráíg biztos el fog tűnni. Neki még nem halványodik, de szerintem jól áll neki :) elfogult vagyok ebben is...
2014. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesen kb. Egy éves korára múlt el.
2014. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem még olvassa valaki.

Szeretném kérdezni hogy a bevérzés mikor látszódott meg?

Mert érdekesnek találom hogy a gyermekem szeme születés után ragyogó egészséges volt, rá egy hétre pedig totál véres és a születésre fogták.


(Nekem ugy rémlik nagyon hamar elmúlt, nem kellett hónapokat várni)

2016. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!