Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjemmel nagyon megbetegedtün...

Férjemmel nagyon megbetegedtünk 2 hetes baba mellett! (? ) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap óta nagyon betegek vagyunk, férjemnek nagyon magas láza van és hasmenése, nekem ,,csak'' hasmenésem, de nagyon durva. Semmi nem marad meg bennem. Próbálok sokat inni, de még az után is szaladok. Azt olvastam, hogy szoptatni lehet, sőt kell is. Ugye nem kapja el a kisbaba?
2014. ápr. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A szoptatáshoz nem tudok hozzászólni, de nem lehet,hogy rota vírust kaptatok el? :S Nem tudtok esetleg elmenni az ügyeletre? Mert a picire nézve nem lenne jó, ha elkapná. Sőt. :(
2014. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azonnal kihívnám a felnőtt ügyeletet. Kötelességük kimenni, mert ti nem tudtok bemenni.


Egyik ismerősünk kislánya elkapta a rotát anno 3 hónaposan. Ugyanezek voltak a tünetei.

Az alap higiéniás szabályok betartása mellett, tegyél vékony sálat vagy valami a szátok elé és úgy beszéljetek a babához.

2014. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet, azt mondták most ilyen vírus van, nincs mit tenni. 2-3 napig tart. Nincs rá gyógyszer. Igyunk sokat. A baba meg remélik nem kapja el. Inkább nem fűzök hozzá semmit.
2014. ápr. 27. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
pff...elméletileg az anyatejben van ami védi a babát, de hogy ez most ilyen vírusos izé mellett is hat-e vagy csak árt. Ez egy jó kérdés. Túl sok mindent sajnos nem tudsz tenni. Sajnos muszáj etetni a babát. :/ Sajnálom ezt a hülye helyzetet és jobbulást nektek. Reméljük a babával is rendben lesz minden.
2014. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó! Én is nagyon remélem, hogy nem kapja el. Mást nem tudok tenni, sűrűn mosunk kezet, szellőzetünk, bár pár napja lett felhúzva, de holnap már ágyneműcsere nekünk is, picinek is stb.
2014. ápr. 27. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se hagyd abba a szoptatást, az anyatejtől nem kapja el jobban a vírust, de az anyatejben lévő ellenanyagok megvédhetik. Ha esetleg elkapja a babád, arra is az anyatej a legjobb orvosság.
2014. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!