Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos babával mit lehet...

3-4 hónapos babával mit lehet játszani csak úgy otthon?

Figyelt kérdés
Olyan játékokra gondolok amikhez nem kell semmi eszköz, hanem csak mi ketten játszuk.pl. mondókák
2014. ápr. 27. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben nagyon jó játékok vannak a gyerek születésétől 1 éves koráig, mi rengeteget játszottunk belőle a fiúnkkal:

[link]

2014. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én ezeket olvastam / szavaltam a babámnak, mikor úgy négy hónapos volt ... és imádta, nekem úgy tűnt. :)


[link]


illetve én zenére táncoltam, keringőztem a kicsivel, jó móka :)


és hát igen, dalolni is érdemes.


azt írta egy szakkönyv, hogy ha gyakran hallja a kicsi ugyanazt a szöveget /mese, vers, dal/ akkor, bár nem érti a szavakat, örömet vált ki belőle az ismerős szavak hallata...


én sokat meséltem neki a három nyulak mesét, fejből megtanultam, és sokszor jól jött /fürdetés utáni nyűgös készülődésnél, autóban, ha már uncsi volt az utazás... stb.stb.


nagyon szeretik ám az állathangokat, az utánzást, így javaslom az én elmentem a vásárba című dalt, kisfiam a kakas mondja kukuríkú résznél mindig olyan boldog :)

2014. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!