Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évessel milyen gyakran...

Másfél évessel milyen gyakran mentek játszira és mennyi időt töltötök el ott?

Figyelt kérdés
A közelünkben csak egy normális játszi van,de mindig ezren vannak és így nem lehet normálisan játszani. Vannak nagyobbak is,akik nem figyelnek a kicsikre és fellökik őket,rájuk szórják a homokot... Tudom,ez ilyen,de tényleg minden nap egy ilyen harcmezőre kéne vinnem a fiamat? Imád hintázni,de alig férünk hozzá,mert ilyen babahinta csak egy van. Szeret csúszdázni,de nagyon megfontolt és sokszor több percbe telik,mire le mer csúszni,ilyenkor meg mindenki nyafizik már mögötte és lökdösik,hogy menjen. Nem szeretem játszira vinni,ugyanakkor tudom,hogy kell a gyerektársaság is,na de hányszor kéne gyerekek között lennie ennyi idősen?
2014. ápr. 28. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, igen, ilyen játszótér nálunk is van. Ki nem állhatom, maximum csak hétvégén megyünk be, ha sétálunk hármasban a a városban és be akar menni a fiam. Nem maradunk sokáig, mert szörnyű az a tumultus, így nem is lehet játszani szerintem. Szerencsére a házunk mögött is van egy játszótér, oda szoktunk minden nap lemenni, de nem órákra kell gondolni, hanem motorozik a fiam és bemegyünk. Szerencsére van a házban egy anyuka, akinek 4 hónappal idősebb a fiam, mint az enyém, velük megyünk szinte minden délelőtt. Ilyenkor motoroznak, bemegyünk a játszótérre, maradunk amíg a fiúk akarnak és megyünk tovább. A fiam már 22 hónapos, de így van ez már jó fél éve. Nagyon szeretik egymást a fiúk, ha valami miatt nem tudunk együtt menni, akkor a fiam is csak nyűglődik.
2014. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Épp a harmadik gyerekem másfél éves, de nekem meg az a tapasztalatom, hogy délelőtt akármelyik játszótérre megyünk, mindig teljesen kihalt. Próbálj meg esetleg máskor menni, például 9 és 10 között biztos kevesen vannak. Igaz, olyankor még nincs annyira jó idő, de szerintem nem vészes, és hátha akkor nyugodtan kiélvezheti a játékokat.
2014. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi általában naponta, kétnaponta megyünk, én is a kihaltságot tapasztalom folyton. Úgyhogy majdnem mindig szabad a hinta, csúszda stb.
2014. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zsófianyu ***** válasza:

16 hónapos a kisfiam, próbálunk minden nap lemenni a játszóra, de van, hogy csak a parkba megyünk egy labdával és esetleg a kutyusunkkal. Én a homokozó miatt nem szeretem a játszóra vinni, mert elég "piszkos" a homok, már 2x kapott amiatt szájfertőzést. :( A dokinénink szerint a galambok miatt nem is olyan jó, ha ott homokozik. Születése óta van egy kutya mellette és csak a homokozás után lett eddig baja.

Mi sokat sétálunk babakocsival, bár már tud járni, de ha boltba megyünk vagy a piacra, azt még nem sétálná végig, de a babakocsiból szeret nézelődni.

Egyébként délelőttönként tényleg kihaltabbak a játszóterek, vagy bébitaxival, kismotorral menjetek ki egy közeli parkba esetleg.

2014. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 hónapos a lányom, minden délelőtt útra kelünk. Van egy játszótér 15 perc motorozásnyira, sokszor megyünk oda. Ott pl olyan kevés gyerek van, hogy alig találkozunk valakivel. Ez így 1,5 órás túra kb. Máskor egy távolabbi, de jobb játszótérre járunk, oda babakocsival vagy autóval megyünk, 1-1,5 órát maradunk. Ott már több a gyerek, de óriási tumultus nincs. Mi általában későn (11 körül) járunk, addigra sokan hazamennek. Néha délután is megyünk egy kört, de akkor már két gyerekkel.
2014. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Játszira ritkán megyünk, igazán nem érdekli és ahogy írod a nagyok fellökik...

De van társasága mivel megismerkedtünk pont a játszin egy anyukával egyidősek a gyerekek sokat megyünk a gyerekekkel parkba meg sétálni így jól elvannak és ritkán ha kevesebben vannak a játszira és bemegyünk.

2014. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!