Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok eszi már...

9-10 hónapos babátok eszi már a darabos ételeket?

Figyelt kérdés
9 és fél hónapos a kicsi fiam,néha megeszi a darabost,valamikor meg öklendezik és hány tőle,ezért inkább egy ideig nem adok neki darabost,főzelékjét is jól leturmixolom,pici kenyér falatokat szoktam adni néha,kicsi sajtot ilyesmit.
2014. ápr. 28. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
csak azt és csak kézzel. pépeket nem fogadja el
2014. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam igen, ette ennyi idősen.

A szomszédban is van baba, ő még nem nagyon eszi. Neki pépesíteni kell. Néha 1-2 falat lemegy egyben is...

2014. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ette már a fiam ennyi idősen a darabos ételeket.
2014. ápr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor nem értem a fiam miért hány tőle!
2014. ápr. 28. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislányom most 8 hónapos, 1,5 foga van, én már rászokattam a darabos ételekre. Már nem is öklendezik tőle, ha csak villával töröm össze az ételét.
2014. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen csak azt eszi. Nem is szereti az agyon pűrísített dolgokat.
2014. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SzCJudit ***** válasza:
Szia! Kisfiam 10 hónapos és nagyon ritkán eszi a darabosan az ételt. Nem tudom mitől függ nála, hogy elfogadja vagy sem, de általában öklendezik ő is tőle. Nálunk a nagyobbik is ilyen volt, sokáig pürésítettem mindent.
2014. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9 hónapos a lányom, sajnos abszolút elutasítja a darabos ételeket, csak a simára pürésített dolgokat eszi meg ...

Ha darabot érez a szájában, akkor vagy kilökdösi, vagy öklendezik tőle.

Azért próbálkozom néha nála, hátha megszereti idővel.

2014. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Egy kicsit megnyugodtam hogy nem csak mi vagyunk így evvel,azt hittem csak az én fiam ilyen egyedüli eset.Egyébként is azt javasolta a doktornőnk hogy ne adjak egy éves koráig darabosat,mert ő keveseket hízik és a darabostól még annyira sem fog,lehet ez hülyeség,de betartjuk azért.
2014. máj. 1. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!