Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idot tud ellenni egy 8...

Mennyi idot tud ellenni egy 8 hos baba hordozoba?

Figyelt kérdés
Kisfiamat hordozom szuletese ota.de mostanaban mar sokszor visit ha be teszem a manducaba.pedig jo lenne ha megmaradna benne tobb idot mert hetvegen piacon arulunk es addig jo lenne ahatamra rakni. Mert sok ember kozt ugy erzem ez a legbiztonsagosabb.
2014. ápr. 28. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd inkább egy járókába,utazóágyba abba is biztonságban lenne, de jobban tudna mozogni.
2014. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gyerekfüggő. Pont ebben az életkorban például az én lányom egy percet sem volt el a hordozóban, állandóan mehetnékje volt.
2014. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem merem jarokaba tenni.mert sokan vannak.veletlen masfele nezek es kilophatjak.lehet tul agoddom de annyi rosszat hallani.ketsegtelen hogy jarokaba jobban elvan.
2014. ápr. 28. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha piacon árultok, akkor magatok mögé, tehát a stand mögé nem mennek be az emberek, ott sem lehet a járókában, ott sem lenne biztonságban?

Vagy valaki nem tudna otthon vigyázni rá? Vagy te maradj otthon és valaki más menjen piacozni?

Csak ötletelek, mert ha a saját 7 hónaposomból indulok ki, most folyamatos mehetnékje van, tuti nem lenne el több órát a hátamon.

2014. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

17 hónapos a lányom, sosem volt babakocsink, én is szintén Manducában hordozom mióta kinőtte a kendőt.

Sosem visít, nagyon szeret a hátamon lenni, nézelődni.

Viszont a te helyzetedben én is bajban lennék, mert az oké, ha megyünk pl. kutyát sétáltatni, vagy bárhová, ám ha hosszú a sor a boltban, vagy postán, akkor néha, ha nagyon mehetnékje van, akkor elkezd kalimpálni a lábaival és szépen leveri a vesémet :))

Persze nem annyira durva a helyzet, de több órás ácsorgásra biztos nem vállalkoznék vele.

Mondjuk egy 8 hónapos még nagyon fiatal, elvileg jobban elvan mozdulatlanul, te ismered a fiad, hogy mekkora a mozgásigénye.

2014. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is árulunk, kis elkerített helyen csücsül a 9 hósom mögöttünk. Észre sem lehet venni, úgy elvan. Kilopják? Ne már! Ezt Te sem gondolod komolyan szerintem.
2014. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.sajnos nekunk nem ugy van megoldva a stand hogy eltudnank keriteni egy reszt,mindenhova be tudnak menni az emberek az asztal korul.nem magyarorszagon arulunk gondolom mas szokasok.persze probalok figyelni a kicsire de egesz vegig ideges vagyok nehogy eltereljek a figyelmem es kozelebe menjen valaki.ferjemnek segitenenk hetvegen ,de egyre nehezebben van el a kicsi.ismeros nincs aki vigyazhatna ra,valuszinu ahogy nagyobb lessz nem tudunk majd kimenni vele a piacra.
2014. ápr. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!