Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne bömbölj...

Mit csináljak, hogy ne bömböljön egyfolytában a 11 hónapos kislányom, ha nem veszem fel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mióta, miért és mikor bömböl? Ha azért, mert felkapattad, ergo kisebb korában minden nyekkre fel lett véve, akkor csak így tudod leszoktatni, sehogy másképp. Ha valami baja van, akkor viszont természetes, hogy ordít amíg nem veszed fel, hisz nem tudja magát másképp kifejezni.
2014. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár napja. Nincs felkapatva.
2014. ápr. 28. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha végig próbálod a sok baba gondokat, és nincs hatás, akkor a fogzás bántja, olyankor nyűgösek, sírósak, napokon keresztül! Légy türelmes vele, elmúlik ha kibújik a fogacska, de ha jön a következő, újabb sírás!
2014. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy vidd el orvoshoz nézen rá. Nálunl fülfájas volt az oka,hogy sírt a lányom. Nem kapkodott csak sírt egész nap.
2014. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 1 éves fiam egy hete toporzékol es ordit ha azt akarja h vegyemfel nálunk a figyelem elterelés beválik az esetek többségében és nagyon sokat beszélek hozzá
2014. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 9 hósom ha felveszem 5 percre, majd játszok vele pár percet akkor fél óráig játszik egyedül is, csak egy kis szeretethiánya van. Ez szerintem természetes.
2014. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!