Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapja szültem és még...

Egy hónapja szültem és még mindig nem érkezett meg a babám TAJ kártyája. Mennyi idő még kiküldik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bekellett menni érte a kórházba.
2014. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk másfél hét alatt kiküldték. Lakcímkártyát megkaptátok? Jobb utána kérdezni, mert lehetnek hibák, tévedések. Az egyik ismerősünk kisfiának a lakcímkártyáját például hibás címre küldték, még csak köze sem volt az eredeti címhez. Az volt a szerencséje, hogy aki kapta, az megkereste őket és átadta.
2014. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a hazamenetel után egy héttel vissza kellett mennünk. A lakcímkártyával együtt a kórházban adták ki. Az adókártya kb. 2-3 hónap volt, míg megkaptuk.
2014. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lakcím kartyat meg a korhazban megkaptuk...
2014. ápr. 28. 19:34
 5/7 A kérdező kommentje:
az adókartyat is kikuldtek mar
2014. ápr. 28. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk néhány hónap volt
2014. ápr. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnk december közepén született, kellett egy hónap mire ideért a taj kártyája igaz ott a két ünnep között nem dolgoztak.
2014. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!