Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék puha fürdőjátékot...

Szeretnék puha fürdőjátékot vásárolni ajándékba pár hónapos babának, amit akár nemcsak a vízben, hanem pár hónaposan is rágcsálhat. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. ápr. 29. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem hasonlót a babámnak, csak az 10db-os, és 300ft-ba került. Igazából mindegy melyiket választod a 2 közül. Ha mondani kell valamelyiket, a 2.-t mondanám, mert az háziállatokból áll. De az első is jó, ha számít az ár.
2014. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg ugye ajándékba lesz,csak azt akarom tudni,jobb-e valamivel a második,esetleg a festés miatt,mert pár hónapos babának lesz...
2014. ápr. 29. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyiknek örülnénk. De ha választani lehet akkor előbb a háziállatosat venném meg, mert úgyis azokat tanulja meg előbb a gyerkőc.
2014. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak az első csomag megvan! :) A zsiráf a kedvence, nagyon szereti rágcsálni. Nagyon aranyosak, tényleg jó puhák és sípolnak is! Szerintem a második nem ér annyit, amennyibe kerül...
2014. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!