Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyek?

Milyen etetőszéket vegyek?

Figyelt kérdés
50000 Ft-ig.

2014. ápr. 29. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a fa etetőszék bevált,ami később asztallá,székké alakítható. 4 éves a lányom,még mindig használja.

[link]

2014. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

valóban nagyon praktikus a szétszedhető szék és asztalkás etetőszék!!!!

De ne legyen semmi extra igény, jó a sima ikeás is amúgy, a többi sem lesz jobb, lehet párnázottabb, dönthető.

Nekünk egy peg perego prima pappa van, ez nagyon stabil, két tálcás, jó párnázott, dönthető, gurulós.

De végülis ha újra venném, akkor sima szék + asztal vagy ikeásat vennék. Nem kell drágát venni, inkább költsd más dolgokra a különbözetet.

2014. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Touragoo műanyag van, gurulós, dupla tálcás, állítható a dőlésszög, biztonsági öv....24000 volt, ha jól emlékszem. Ettől jobb választásunk nem is lehetett volna, a lányom imádja, játszik is benne, sokkal hamarabb, már 3 hós korától ki tudtam volna használni( utált feküdni és a pihenőszéket is utálta, de ebben rögtön elvolt), ha hamarabb megvesszük. Csak jót tudok róla írni. :)
2014. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is touragoo van. Mi is szeretjük. Nem mindegy, hogy hány hótól szeretnéd használni. Ha már akkor hozzátáplálsz, amikor még nem tud ülni, akkor kényelmesebb a dönthető támlás, mi is ilyet választottunk. A pihenőszékben az én fiam sem volt el, de ebben egyszerre. Gondolom tetszik neki, hogy magason van és lát mindent (nem tudtam volna a pihenőszéket hova feltenni, csak a konyha asztalra, de oda nem akartam). Mi 22 ezerért vettük, ilyent:

[link]

2014. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, miko rmég nem tudott ülni az ölembe feküdt picit megdöntve, de rakhattam volna az autós hordozóba vagy akár pihenőszékbe, szóval ha van más megoldás, nem muszáj. dönthetőnek lennie.

Bár a miénk az, de nem használtam azt a funkciót.


De jó dolog valóban a dönthető.

2014. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha újra kezdeném az első gyerekkel, akkor ilyet: [link]

Nem kell 1,5-3 éves kor körül megint másik székre cserélni.

2014. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az első fiunknál kaptunk kölcsön egy hiperszuper dönthetős nagytálcás párnázott etetőszéket, ami tényleg nagyon szuper volt- de azt a rengeteg tartozékát takarítani annyira utáltam, hogy elmondhatatlan. A párnázott részét főleg. mindenhova belefolytak a pépek meg mindenhol kajamaradék volt rajta mindig. De amit a legjobban nemszerettem benne, hogy iszonyú nagy helyet foglalt. Mert természtesen gurulós is volt, állandóan taszigáltuk innen-oda. Szóval én nem szerettem.

2-3gyereknél már nem kértük kölcsön- pedig nagyon oda akarták adni. VEttünk egy 3000ft-os ikeás széket, ami egy egyszerű műanyag szék, baromi egyszerű takarítani, sokkal kisebb helyet foglal. Ráadásul véletlenül talátlunk valami utolsó darabos 3ezer ft-os asztalra akasztható etetőszéket, megvettük, és az volt a legtutibb. Felakasztottuk, így sehol sem foglalta a helyet, lehetett alatta takarítani,ha össze vissza folyt és csöpögött a pép. :))

Én a hordozóba etettem jódarabig a gyerkeket, és amikor ültek, akkor raktam bele őket ebbe az akasztósba illetve az ikeás székbe.

Ha megtehetitek és nektek a drágább székek tetszenek válasszatok olyat, de én 3gyerek után ha újrakezdhetném egy egyszerű, könnyen takarítható széket vennék.

2014. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi Stokket kaptunk ajándékba, utálom. :( Lecsúszik róla a gyerek.


Anyósomnál sima ikeás van, az a kedvencem.


Most vettünk ajándékba ilyet: [link]

Nagyon tetszik és szerintem praktikus is.

2014. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is a fent említett Touragoo etetőszékünk van, nagyon jó, nagyon könnyű takarítani, nem is olyan drága, de baromi sok helyet foglal .... szóval ha nagy konyhátok van, akkor szerintem tökéletes megoldás, de kisebb konyhában olyan, mint egy tank...:) Nem mellékes persze, hogy az én lányom is jókat játszik benne, kényelmesen elücsörög, pakolássza a játékait a tálcán.


Nagyszülőknél sima ikea antilop etetőszék van, azt is nagyon imádjuk, nagyon kis egyszerű konstrukció, de ahhoz képest elég stabil, kis helyet foglal, könnyen tisztítható és nagyon olcsó. Ha újra vásárlás előtt állnánk, itthonra is ilyet vennénk:)

2014. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!