Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tartják/tartották vissza...

Hogy tartják/tartották vissza a koraszülés (ede) t?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
infúzióval, magnéziummal, seduxennel
2014. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek voltak az infúzióban vagy ezek még pluszba jöttek?

És sikerült visszatartani? Hanyadik hét volt?

2014. máj. 4. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Infúzióval és diaphilinnek. 21 hét.
2014. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 vok, még pluszba jöttek. 7. hónapban indult meg, 8. hónapig tudták visszatartani
2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Infúzióban adott magnézium, Diaphyllin. Utána emelt adag magnézium és diaphyllin tabletta formájában, kiegészítőnek Verapamil. Utóbbi azért kellett, mert a Diaphyllin miatt túl szapora volt a babáim szívverése.
2014. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanaz, mint az előző válaszolónak, csak Diaphillyn helyett Spiropentet kaptam. Magnerot adagom 4*2 volt napont és mellé Verapamil.

26. héttől sikerült bent tartani a 33. hétig.

2014. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes voltam mikor fájásokkal mentem be a kórházba.Tüdőérlelöt injekciót kaptam,már mint a baba.Azután az infúziót nyomaták belém,ahogy leürült az egyik zacsi kaptam is a másikat.Azt nem tudom mi volt benne,gondolom magnézium.Én mást nem is kaptam.Délelőtt el is múltak a fájások,aztán délután újra kezdődtek.Másnap reggel Megszületett a kislányom,csak nem akart bent maradni :)
2014. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23. héten kerültem be görcsökkel és barnázással, diaphyllint kaptam, plusz emelt dózis mg tablettát, és a terhesség végéig szinte csak feküdhettem. Így a 35. héten született meg a babám.
2014. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!