Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A márkás hordozók között van...

A márkás hordozók között van lényegi különbség, hogy 60-200. 000 Ft-ig is terjedhet az áruk? Vagy azért ekkora nincs?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Hol élsz te??


A legdrágább Manduca-t is megkapod már 30 ezerért.

2014. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Autós hordozóra gondolsz?
2014. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nemautósra gondolsz,hanem kendőre, MT-ra,akkor igaz,h.a manduca 30E,de egy kokadi mondjuk 60E... vagy egy didymos még használtan is 40E! kétszázért igaz még énsem láttam,de biztosan van. és igen,van különbség, a nandumba pl. egyáltalán nem szerettem bele, most épp egy Lujzust fogok venni,remélem szerelem lesz :D te is próbáld meg megtalálni az arany középutat!
2014. máj. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én manduca-t használok, és olyan 30körül volt. Nekem bevált nagyon, de a barátnömnek egyszerűbb van 15.000-ért maximum annyiban "rosszabb", hogy kötni kell, de az is nagyon jó!

Ha pedig autós hordozóról van szó, ott fő a biztonság. Bár 200körülit nem láttam (biztos lehet kapni). Mi maxi cosi cabriofixet használtunk, mert azt tudtam rátenni a babakocsinkra, és megéri az árát! Most besafet használunk, de ez már ülés. Szintén nem sajnáltam rá a pénzt, mert rengeteget autózunk.

2014. máj. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nincs lényegi különbség, itt már csak a márkát fizeted meg
2014. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azért ezt nem mondanám. a méregdrágák között már az anyag ára,minősége a legnagyobb különbség. pl. gyapis,selyem tartalmú stb. és a különbség ég és föld. minden kendővel más kötni. ha mindenkendőegyforma lenne,nem lenne érelme a márkáknak. mint ahogy egy adidas cipőt sem tudsz összehasonlítani egy pumával, hiába mindkettő 40E ft, a szabásuk a dizájn,teljesen egyedi. mint ahogy hordani is más érzés.
2014. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nem erről beszélek. Arányosan ebben a tartományban már nincs olyan eget rengető különbség, mint az alatta lévő ártartományban.
2014. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van artipoppe kendő fél millióért is, vagy pavo 200ezerért
2014. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kicsit térj magadhoz, első, hogy "beszélsz"?!


Autós hordozóra gondoltam :)

De igaza van a többieknek, mert kendőt, mt-t is lehet ilyen összegekért kapni.

2014. máj. 6. 08:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Természetesen van különbség. A drágábbak, sokkal jobb, biztonságosabb anyagokból készültek. Kényelmesebbek, extra funkciókkal vannak ellátva.
2014. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!