Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor 4,5 vagy 6 hósan...

Most akkor 4,5 vagy 6 hósan kezdjem a hozzátáplálást tápszeres babánál?

Figyelt kérdés
Egyébként holnap lesz 4 hónapos. A tesónál 5 éve már 4 hónaposan elkezdtem, most a védőnő azt mondta, hogy ráérek 5-5,5 hónaposan.
2014. máj. 7. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy te gondolod. Én 4-4.5 hósan kezdtem el.
2014. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
6 hónaposan. Csak attól h tápszeres előbb érne meg az emésztőrendszere? Ez butaság.
2014. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkezdheted már most is, nem lesz semmi baja. Egyelőre úgyis csak kóstolgat, nem eszik nagy mennyiségeket. Nekem 3 gyerekem van, mind tápszeres lett hamar, 4 hónaposan kezdtem a kóstoltatást. 6 hónaposan már egész adagokat megettek, az ebéd pl. már valami főzelék vagy zöldségpüré volt, nem kellett mellé tápszer. Volt olyan anyuka, aki irigykedve nézett, hogy a fiam megeszik már egy egész adagot, nem kell vacakolni.
2014. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy most már nem 6 hónapos kortól, hanem 4 hónapos kortól ajánlják a kóstoltatást, ez folyton változik úgy tűnik, tégy belátásod szerint, te látod mi a jó a babádnak.
2014. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem a doki néni mondta tegnap, hogy 4 hónaposan kezdjem meg a hozzátáplálást, mert úgy látszik kevés neki az anya tej.

Szerintem kérdezz rá a gyerek orvosra

2014. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk azt javasolták, mivel a fiam nem lakott jól a tápszertől, hogy nyugodtan elkezdhetem 4 hónaposan, persze nem kapásból bele a közepébe, de mehetnek a gyümölcsök, zöldségek felváltva fokozatosan.
2014. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég egy elismert doktornő mondta, hogy már felnőtt egy olyan generáció akiknél 6 hónapossan kezdték a kóstoltatást, és nézzem meg mennyi az allergiás gyerek. Ő is azt ajánlotta, hogy 4 hónaposan kezdjük el a hozzátáplálást.
2014. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod 4,5 hósan de úgyis a baba dönt :-)

Lányom 4 hósan kezdte elsőre elfogadott mindent.Fiamnál hiába próbáltam most 6,5 hósan tudtuk elkezdeni,most viszont ügyesen mondhatni tisztán eszik kanállal,mindent elfogad..Két étkezés kiváltva 2,5 hét alatt.

2014. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!