Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos fiam kb1 hónapja...

8,5 hónapos fiam kb1 hónapja állandóan sír és ordibál! Már nem tudom mit csinaljak vele, se karban se hintaszekben se a jatekszomyegen se a kisagyban de meg a babakocsiban se marad meg. Kerlek adjatok tippeket mert mar teljesen kikeszultem?

Figyelt kérdés
Max 3 percre koti le minden jatek,meg nem jar es maszni se tud.foga mèg nincs.elso baba es egyedul vagyok vele otthon(nagyszulok kulfoldon).mivel 10 hetes kismama vagyok(tudatosan akartunk kis korkulonbseget)ezert nagyon megijjedtem,h ha mar most ilyen mi lesz ha itt lesz a kisteso:s ..mègis mit csinálok rosszúl?megszakad a szivem,h ilyen àllapotban látom :((

#hiszti #sírás #8 hónapos #se karban #se babakocsiban
2014. máj. 7. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat,az én lányom is ilyen volt. most 13 hónapos, az elmúlt hetekben már annyira sok at javult a helyzet,h. alig tudom berángatni a kertből. kitartás!
2014. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!