Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27. héten korai megvenni a...

27. héten korai megvenni a kiságyat/babakocsit, a nagyobb dolgokat? Ti mikor vettétek?

Figyelt kérdés
Nálunk nem kapni, június elején leszek 27hetes és akkor gondoltam,h megvenném a nagy dolgokat, de van aki lehurrog,h nem korai? Szerintetek?
2014. máj. 7. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogy korai van aki az elejétöl vásárolgat. Egyik barátnöm azért vette meg 15. hét körül a babakocsit mert 405-os akcióban volt azt azért nem mindegy. Te dolgod mikor veszed meg, sokan azért is veszik az elejétöl mert ugy anyagilag nem annyira megterhelő. Nem ezen fog mulni hogy minden rendben lesz-e a babáddal. Azért 30. hét körül már egyáltalán nem korai készülödni, söt ha esetleg véletlenül elöbb jönne ne akkor kellejen mindent megvenni vagy ha valami miatt mondjuk be kelll feküdni pár héttel elötte akkor ne apukának kelljen egyedül rohangálni mindenért.
2014. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ahogy betöltöttem a 12. hetet elkezdtem vásárolgatni ahogy a fizunkból kifért. A babakocsi volt az első nagyobb dolog, 14. héten hozta a postás. :) A 20. hét körül voltam amikor anyuéktól megkaptuk a kiságyat. A végére csak apróságok maradtak pl zenélő forgó, textil pelenkák és amik nekem kellettek (betét stb...) Én folyamatosan szereztem be mindent, így jó volt nekünk.
2014. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a férjem akarja majd csinálni a kombikiságyat igy azt muszáj lesz elkezdenie jóval elöbb hogy végezzen is vele.
2014. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a 25. héten tudtuk meg, hogy fiú, akkor vettük a babakocsit (pont azon a héten volt akciós amúgy, de ha nem, azt tuti megvárjuk)


onnantól kezdve kezdtünk neki megvenni ezt-azt szépen sorban.

2014. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szép lassan szereztem be a dolgokat, lestem az akciókat és amit láttam jó áron azt beszereztem. Nagy dolgokat csak 35 hét után terveztünk beszerezni, de végül nem volt szükség, mert kb. 32-33 hetes voltam mikor szóltak ismerősök, hogy "szomszéd épp most akarja kidobni a kiságyat", "most akartuk a baba ruhákat a szeretett szolgálatnak oda adni" stb. :D Olyan vadi új cuccokat kaptunk hogy alig kellett valamit vennünk. Bezzeg előtte senki nem jelezte, hogy lenne főlösleges cucca, valahogy akkor tudatosult a barátokban hogy babánk lesz. Szóval én javaslom, hogy nagy bevásárlás előtt kérdezzetek meg mindenkit nincs e amit kölcsönadjon. És ajánlom az aukciós oldalakt nagyon klassz szinte új cuccokat lehet venni fel annyiért. (persze ez mindenkinek pénztárcájától függ)
2014. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok és màr minden meg van.12 hetes voltam amiko a kocsi megvettük meg az ágyt matracot.A ruhàkat folyamatosan vettem meg. Ma hozta a futàr a légzésfigyelőt ajàndék pelenka kukàval és a körforgót a kisàgyra!màr csak nekem kellenek aprósàgok a szüléshez. Szóval csak nyugodta vàsàrolj!! 😊
2014. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gabszem ***** válasza:
akkor vedd meg amikor akarod vagy mikor akcios valami. ne hallgass senkire. mi is nagyon hamar megvettük pl. a babakocsit.
2014. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem korai. Én 18 hetes terhes voltam, amikor megvettük a babakocsit, mert akkor volt alig használtan nagyon jó áron. A kiságyat is kb. 25 hetesen megvettük, mert akkor árazták le, miért vártam volna. Az első 12 hétben nem vásároltam, de utána már vettem, ami jó vétel volt.
2014. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is ekkor vettük meg,mert épp le volt akciózva,igaz csak a kiságyat. 30 hetesen a babakocsit,legutoljára hagytuk a sok apróságot,de pont jó volt így. Szerintem se hallgass senkire,olyat is láttam már,hogy valaki még nem is terhes,de már komplett játékbirodalom és szoba van a gyereknek,ezt enyhén túlzásnak tartom és kicsit furcsa is. Lényeg,hogy nagyon hamar elrepült az a pár hét,inkább most járd a boltokat,mint a véghajrában hatalmas hassal.
2014. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!