Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátik? Elmennétek?

Ti mit csinálnátik? Elmennétek?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos, tápszeres kislányom van. Jövőhéten adódott egy lehetőség, hogy egy napra elutazhatnánk a férjemmel Ausztriába. Reggel mennénk, és este jönnénk, addig a tesómék vigyáznának rá. Ismeri őket, heti szinten látogatják. Férjem nagyon szeretne menni, én hezitálok... Ti mennétek?
2014. máj. 9. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
nehéz lesz de menj el mindenképp. hidd el kell ennyi kikapcsolodàs, igy kicsit figyelhettek egymásra is mivel gondolom az elmúlt 3 és fél honapban a gyerekben gyönyörködtetek (mint ahogy mindenki más)
2014. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha megbízol bennük, menjetek. Nem napokról van szó. :)

Én elmennék.

2014. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Nektek is kell egy kis kikapcsolódás.
2014. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Elmennék a helyedben.
2014. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Hát lehet, hogy én leszek a kakukktojás, de én biztosan nem mennék a babám nélkül. A férjemmel sem lenne közöttünk emiatt feszültség, ugyanis Neki sem jutna eszébe egy egész napot távol tölteni a kicsinktől. Ez nekem picit furcsa, de nem ítéllek el, kedves Kérdező, ha Ti máshogyan látjátok.
2014. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, hogy ki, mit tenne ebben a helyzetben. Magunkkal nem szeretnénk vinni, mert, ahhoz még tényleg kicsi. A férjem azzal érvel, hogy legyünk egy napra újra férfi és nő, és ne apa meg anya. Kapcsolódjunk ki. Én meg vagyok középen valahol az anya és a nő között. Mindenki azt mondja jót tesz néha egy kis feltöltődés. Én nekem még az első babám,és minden érzés új...
2014. máj. 9. 23:12
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Én nem mennék, mert az ilyen korú lányom nagyon anyás, sajnos akkor is sír, ha 20 percre lemegyek a boltba és az apjával van, de ha nem ilyen lenne és tápszert enne, akkor elmennék.
2014. máj. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Én mennék.
2014. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem menjetek el nyugodtan. Kicsi még a babád... nem azt akarom mondani, hogy észre sem fogja venni, hogy nem vagy ott, de ha biztonságban van, ellátják, akkor ennyi időt ki fog bírni nélküled. Gondolj arra, hogy ha más miatt kellene távol lenned tőle, mondjuk el kellene intézned valamit, ahova nem viheted magaddal, akkor is meg kellene oldani valahogy. Kapcsolódjatok ki! A férjednek igaza van. Nem szabad elfelejteni nőnek és férfinek maradni.
2014. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Én sem mennék, bár 1 nap az nem sok, sokan 1 hétre is leadják másnak.
2014. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!