Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell vasalni-ill külön...

Meddig kell vasalni-ill külön mosni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Külön mosni nem kell, vasalni pedig addig amíg otthon lakik.
2014. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én vasalni csak az első 2 hétben vasaltam.Mosni külön mosom és szerintem mindig külön is fogom. Van egy szennyes tartója és az ott tárolt cuccokat egyben mosom. A sajátomat is külön mosom a férjem cuccaitól.
2014. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem kell. Én nem csináltam külön.
2014. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mosom őket külön. Viszont a kisfiam ruháit mindig vasalom, meg fogom is. Tuti nem égetem magam azzal, hogy gyűrött ruhában jár a gyerekem. Meg puhább is úgy, kényelmesebb neki.
2014. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Julie S ***** válasza:
100%
Ameddig akarod.
2014. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

nyilván nem esztétikai hanem egészségügyi okok miatt kérdi.

én fél éves koráig fogom vasalni, addigra szerintem elég erős az immun rendszere. úgy írják hogy 1 éves koráig kell csak fertőtleníteni a játékait, meg evőeszközeit külön, ezért úgy gondolom, a ruháját is bőven elég fél éves koráig.

én külön fogom mosni, de csak ha meglesz a mennyiség, nem fogom erőltetni, ha van egy szennyes zoknia és mellé nekem 5 kg szennyes ruhám, akkor összerakom.

2014. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fel eves a babam. Nemreg kezdtem egyutt mosni a mienkkel. Esztetikai okbol vasalok mindent, de mar elofordult, h nem volt idom vasalni es a szaritorol adtam ra.
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig mostam külön a ruháit,vas albi csak azt vasaltam mindig,ami nagyon gyűrött volt. Egyébként igyekszem gondosan kisimítgatni,amikor kiteregetek,ez kevesebb időt vesz igénybe,mint a vasalás.
2014. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 és fél éves, még vasalom neki, de nem azért mert illik, hanem mert ilyen hülye mániám van :) De soha nem mostam külön.
2014. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi

persze,nem azért kérdezem,hogy mert gyűrődik,hanem,hogy fertőtlenitsem.óvodás fiamnak is vasalom,ami gyűrött-és a babámnak is,de ami nem gyűrődős,azt nem tudom meddig kell(Most 10 hónapos)

a mosásra is azt mondta a védőnő,hogy külön mossak-de nem emlékszem meddig.

2014. máj. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!