Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhadarabot vagy...

Milyen ruhadarabot vagy milyen anyagú ruhát nem adtok nagyobbacska, de járni még nem tudó kicsitekre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Műszálasat nem adok rá semmiképp,se ha jár,se ha nem jár.

Bővebben nem volt olyan,amit ne adtam volna rá.Itthonra amig nem járt,szoknyát nem kapott.

Semmi más nem jut eszembe,amit nem adtam rá amig nem járt.

2014. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Farmert, és mióta jár, azóta sem adtam rá.
2014. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ruhadarabból szoknyát és ruhát nem adtam rá (már 21 hónapos, de ilyeneket továbbra sem vettem), anyagból meg műszálasat.
2014. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szoknyát
2014. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Müszàlasat nem.A farmer anyagból kèszült nadràgot sem.Hosszuujjú inget sem.Kordbàrsonyt sem.Tèlen a vastag puha ruhàkat,nyàron a könnyü pamut ruhàkat szeretjük.Mindegy kantàros,vagy kètrèszes aranyos ès kènyelmes legyen. :)
2014. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Tényleg kordbársonyt sem adtam rá,nem tetszenek,nem is kaptunk olyan ruhákat szerintem eddig.

Farmert így hogy jár szívesebben adok rá,mint régen,mert így ugye nem nyomja már a hasát,hogy nincs össze görnyedve.De a feszes farmereket továbbra sem adom rá.

Inget sem kapott még,illetve hát lányként blúzt,de van hasonló szabású szoknyája,még kérdés rá fogom-e adni nyáron.Esélyes,hogy nem,mert nem tetszik a színe és a fazona.

2014. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Műszálast, talpas nadrágot és olyan gatyót nem érdemes ráadni, aminek nem gumis a szára, mert ha kúszik mászik, akkor csak letornázza magáról.
2014. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!