Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Műtötték már valakinek a...

Műtötték már valakinek a babáját Győrben a gyereksebészeten? Mivel műtötték? Ki műtötte? Tapasztalatok? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
Bocs a sok kérdésért csak műtét előtt állunk és féltem őt nagyon, de legfőképp az altatástól félek!
2014. máj. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Az én lányomat tavaly műtötték ott, jobb oldali lágyék sérvvel, akkor volt 4 hónapos, és nagyon kicsi, mert koraszülött. Nagyon féltettem, de hamar, már felébredve hozták. Jól viselte, nagyon meg voltunk elégedve. Szép tiszta volt minden, orvosok nővérek rettenetesen aranyosak, kedvesek, segítőkészek. Estére biztosítottak nekünk külön szobát, külön fürdővel, csak ketten voltunk a lányommal. Párom este 8-ig bent lehetett, és reggel már 7-kor bejött, kora délután haza is mehettünk. Megkérdezhetem mivel lesz műtve, és mennyi idős a pici?
2014. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 hónapos és hypospadiasissál lesz műtve csak nagyon félek az altatástól. Ki műtötte?
2014. máj. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!