Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetesen szerintetek levágha...

14 hetesen szerintetek levághatom a haját? Ha igen mivel géppel vagy ollóval? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú hajjal született a kisfiam.Azóta már kész sörénye lett.Ami még nem is lenne gond de irtózatosan koszmós a fejbőre.Olajozom folyamatosan és vettem már babé sampont is de lópikulát se ér.szoktam neki samponozás közben babakefével is fésülgetni a buksiját finoman de a hosszú haj miatt esélytelen normálisan letisztítani neki a fejecskéjét.

2014. máj. 15. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem igen, le kellene vágni. Lehet hamarabb kellett volna,hogy a koszmó ne terjedjen így el. Amilyen rövidre csak lehet,annyira próbáld meg. Ajánlanám a tiszta kókuszzsírt a koszmóra, mert nem csak puhít, hanem antibakteriális is , valamint regeneráló. Nem büdös,nincs zsírszaga és teljesen beszívódik,nem lesz utána zsíros a kis bőre. Sok sikert! :D
2014. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babé ssampon semmit nem ér? Ez rossz hír , mert ma fogjuk mi is kipróbálni. Nagyon sajnálnám levágni a haját, de biztos nektek még több mint nekünk. Inkább ollóval vágnék belőle csak kérdés úgy hozzá férsz e a fejbőréhez.
2014. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szisztok,első vagyok. Megértem, ha sajnáljátok a kis haját,de inkább a haja legyen oda ideiglenesen,mint a bőre :D. Most olvastam, hogy anyatejjel bekenegetve is meg lehet szabadulni a koszmótól. Gondolom egy próbát megér:D
2014. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én ma voltam bőrgyógyászaton más okból viszont az én fiamnak is rettenetesen sok van a fején és nem tudom eltávolítani a b.gyógyász írt fel rá ilyen hajpakolást azt mondta fél órát rajta kell hagyni és lemosni ez ilyen erősebb cucc elvileg használ!

mivel ki kell kevertetni csak holnap tudom kipróbálni!

ha nem használ semmi szerintem irass te is

2014. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a fiamnak is irtó hosszú (és sok) haja van, eleve rengeteggel született, és nem kopik :) Koszmós volt, de valami brutális módon, még büdös is volt :(


Koszmóra létezik pakolás, nekünk is a gyerekdoki írta fel, mondjuk neki az nem ért semmit, csak a Babé (pedig ezret próbáltunk), a védőnő szerint jó még a paraffin olaj is.

Anyu fodrász, ő azt mondta, géppel ne vágjuk a haját, csak ha benőtt a kutacsa. De a Babé végül is nálunk olyan szépen bevált, hogy azóta sem jött vissza.

2014. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a babé 0 pedig két hete használjuk :-(
2014. máj. 15. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy próbálta, de a Bebé akkor hatásos, ha addig dörgölöd, míg habos nem lesz az egész buksi. És így is egy folyamat, amíg egyre kevesebb koszmó lesz.
2014. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is hosszú, dús haja volt születéskor, amikor bekoszmósodott, a bőrgyógyász nekem is azt mondta, hogy vágjam le... Semmi pénzért nem nyúltam volna hozzá. A Babé sampon mellett használtuk a Bioderma ABC Derm koszmó krémet (az olajtól ordított) és kb. két hét alatt le lehetett vakarászni. Ezeket lehet nyugodtan minden nap használni. Ill. samponozás közben én fogkefével masszíroztam a fejecskéjét (amennyire a hajától hozzáfértem :))
2014. máj. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem levágtuk a haját géppel.nagyon ügyes volt semmi sirás :-) azóta javul a koszmó is ..olajozom + babé de azért még van rajta.
2014. máj. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!