Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom nem akar menni a 2...

Párom nem akar menni a 2 hetes babánkkal anyuékhoz menni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
50km-re laknak én szeretnék, anyuék is de a párom nem akar. Az ő anyukájánál lakunk, jó hogy ő látják mindennap.Párom szerint beteg lenne a kicsi
2014. máj. 16. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
nem is ajánlatos menni ha nem muszáj. Ök jöjjenek látogatóba. eleve ugy illik hogy a babához jönnek látogatóba.
2014. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem mennek anyukádék?ilyen picikét még nem nagyon szoktak vinni.
2014. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten jó idő lesz, ha a szüleid egészségesek, akkor mitől betegedne meg a baba? De mi nem fogjuk tudni rádumálni a párodat...menjenek a szüleid hozzátok.
2014. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Beteg biztosan nem lenne. De két hetesen csak akkor vinném, ha van kocsink.
2014. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
autóval mennénk
2014. máj. 16. 22:04
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
2 hetesen nem vinném még autóval se a gyermekemet. Talán majd 4-5 hetesen,miután már elkezdted a szobában levegőztetni... Mi is 4hetesen voltunk először sétálni kb 10 percet és napról napra többet.
2014. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

én nem vinném ilyen hosszú útra a 2 hetes babát kocsival se.

úgy szokás h. mennek a babához pont azért mert nem kéne azt a csöppséget hurcibálni.

Mondjuk beteg szerintem se lenne csak azért ez hosszú neki!

De a te dolgot te tudod.

2014. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
én is a pároddal értek egyet. jöjjenek a te szüleid hozzátok. 50 km azért nem egy hatalmas távolság nekik sem, a babátokat meg, ha beteg ugyan nem is lenne, borzasztóan kifárasztaná. ha az a baj, h ott aludnátok, anyósodnál meg nem lehet, akkor jöjjenek csak pár órára, aztán idővel már ti is mehettek babástól és ott tölthetitek az egész hétvégét is. de most még szerintem is korai
2014. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Mondd meg neki, hogy mentek, és kész! Nem lesz baja a babának, a kórházból is kihoztátok az autóig, nem? Akkor meg? Ilyenkor már lehet levegőhöz szoktatni, semmi baja nem lesz. 50km nem nagy út, 45 perc alatt ott lehet lenni. Mitől lenne beteg? Hacsak a szüleid nem betegek, nem lesz semmi baja!
2014. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
A párodnak igaza van. A horodzóban ülés nem tesz jót neki és még nagyon pici ehez. Jöjjenek át a szüleid és kész.
2014. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!