Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapja járni tudó babára...

1 hónapja járni tudó babára adhatok ilyen Adidas cipőt?

Figyelt kérdés

[link] Co.hu/baba-cipo/8295550-lk-trainer-babacipo-1. html


Első cipőnek Elefantent vettem, de most kellett egy zártat is vennem, ha esik,vagy hidegebb idő van. A cipőt már megvettem,a baba láthatóan jól tipegett benne, de valahol azt olvastam,hogy elkényelmesedik benne a baba lába? Belül egyenesnek tűnt,nem tudom rosszat tettem-e vele.



2014. máj. 17. 22:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Úgy láttam, a bokáját is jól tartja,merev.
2014. máj. 17. 22:11
 2/21 A kérdező kommentje:
[link] Co.hu/baba-cipo/8295550-lk-trainer-babacipo-1. html
2014. máj. 17. 22:20
 3/21 anonim ***** válasza:
Belinkelned rendesen? :)
2014. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2014. máj. 17. 22:23
 5/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lehet jobb választás lenne..gondolkodom rajta,hogy kicseréltetem..

2014. máj. 17. 22:26
 6/21 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem,ami magasabb szárú.ez tartja a bokáját?
2014. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A másik két cipője Elefanten, kb. ez is hasonlóan tartja,csak ennek merevebb a talpa illetve ez túl kényelmesnek tűnik azokhoz képest. Mindennap nem hordaná,hidegebb,nedvesebb napokon, mert nyári szandija van, csak lehet arra meg nem éri meg ilyet ráadni..Valami dorkón gondolkodtam,ami hajlik,gumis..
2014. máj. 17. 22:32
 8/21 anonim ***** válasza:

ilyen cipőt 2-3 éves koráig nem szabadna ráadni.

egyiket sem. olyan kell, ami fogja a bokáját, sarkát. ez nem fogja...

arra, hogy mondjuk elmenjetek orvoshoz, családi látogatásra, jó lesz, de játszótérre, hosszabb sétákra vegyél egy normális első lépés cipőt. nem kell 10E Ft-os, teljesen jó a 3E Ft-os is, csak ne sportcipő legyen.

2014. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen kialakítású kell még neki sokáig. szandálból majd ugyan ez a fazon, csak ugye nyitott, csatos.

és nagyon fontos, hogy jól hajlítható legyen a talpa, ne legyen merev

2014. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Kislányomnak pont ilyen adidas cipője volt 21-es méretben. Nagyon szerette, szerettük mindketten. Teljesen jól tartotta a bokáját, sosem izzadt, vagy büdösödött bele a lába. Elnyűhetetlen, majdnem egy évig hordta napi szinten (összesen fél cm-t nőtt a lába egy év alatt), meg se látszott a cipőn. Még nyáron is mindig ebben akart lenni, a többi cipőjét utálta. Könnyen, ügyesen lépkedett benne. Tulajdonképpen ebben tanult meg rendesen járni és szaladni. Mindketten sajnáltuk, amikor kinőtte, és el kellett raknunk.
2014. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!