Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósim azt mondja, hogy ne...

Anyósim azt mondja, hogy ne keltsem fel a két hetes babát. Majd felkel, ha éhes lesz. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Ha 3-4 (én 3,5 óránként ébresztettem) óra telik el, az előző szoptatás óta, neked kell kelteni.
2014. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Igaz. Csak akkor keltsd fel, ha nappal 4 óra után sem ébred fel. Éjjel egyáltalán nem kell felkelteni. Ekkora baba felkel, ha éhes.
2014. máj. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy tápszeres, egyszerre egy egész üveggel megiszik. Két hét alatt egy kilót hízott.
2014. máj. 18. 07:21
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
2 hét alatt 1 kg-t? Hát ne is haragudj, de én ilyet még nem is hallottam:D Biztos jól mértétek?
2014. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Minek az ilyennek gyerek. Az anyósod jól tudja.
2014. máj. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
hát én meg nem keltenem, ha már nem sárga. ..max azért, h éjjel aludjon...ket hét alatt egy kilo hizas is rendben van sztem. ..neken anyatejes babam hízott, több, mint másfél kilót 1 hónap alatt...egyébként, ha nem vagy biztos magadban, akkor ne anyosra, vagy ismeretlen komenntelokre hallgass, hanem holnap szépen hivd fel a védőnőtoket o ezért van, h szakszeru válaszokat adjon
2014. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Mindenképpen konzultálj a védőnőddel.

A tápszernél nagyon fontos, hogy a lehető legpontosabban kövesd a dobozon lévő utasítást.

2014. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kiló hízás sok két hét alatt, az én babám egy hónap alatt hízott kilót,de ezt is sokallta a doki,de azért mert főként tápszeres volt, barátnőm kisfia is egy kilókat hízott,de ő csak anyatejes volt, neki nem szólt! Nekem azt mondta az orvos,hogy nem kell kelteni a babát felkel ha éhes. Akkor kell kelteni,ha besárgult, ezek a babák,kevesebbet szopiznak és közben is elalszanak, azért kell,kelteni őket,hogy egyenek,mert így ürül a bilirubin a szervezetből.
2014. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tápszeres babának a 2 hét alatt 1 kg hízás rengeteg!!!

Túleteted!! Ez nem jó a gyomrának. Az egész cumisüveg mit jelent?

Szerintem neki elég lenne még 100 ml kész tápszer vagy max. 120 ml kész tápszer, de annál több semmiképp!!

Anyatejes babánál nem baj, a nagymértékű hízás, az anyatej amúgy is könnyebben kiürül a szervezetből. Anyatejjel nem lehet túletetni, de tápszerrel igen.

2014. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kell felkelteni igaza van az anyósodnak.

akkor kell kelteni ha muszáj ennie valami miatt pl sárgaság vagy alacsony a súlya, nem eszik eleget valami miatt, ha amúgy minden rendben vele nyugodtan aludjon, ne zavard meg, mert aztán kellhetsz majd a későbbiekben mert megszokja.

Én az elején kelltettem a fiam mert be volt sárgulva és aluszékony volt, de amikor elmúlt akkor már hagytam aludni este, akkor etettem mikor felkelt. Így elkezdtek kimaradni az esti kajálásai elején csak egy ilyen étkezés aztán jött a másik kettő is hamar így hamar átaludta az éjszakát.

2014. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!