Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a Babylove...

Mennyibe kerül a Babylove Ultra Sensitive babaolaj? Illetve csak a DM-ben kapható?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az árát nem tudom, de azt igen, hogy a Babylove a DM saját márkája, szóval szerintem csak ott árulják.
2014. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem találom az árát az interneten,már sok helyen megnéztem,de nem tüntetik fel.
2014. máj. 18. 10:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy tudom,hogy jobb,mint a Johnson babaolaj. Mármint a bőrre nézve.
2014. máj. 18. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A Babylove a Rossmann saját márkás terméke azért nem találod a Dmben. A Dm Babydream néven forgalmazza a saját márkás babaholmijait. Egyébként tényleg jobb mint a többi mert nem kőolaj alapú és nincs benne semmi bőrirritatív anyag.
2014. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Négyes te nagyo n kevered :-D

DM = Babylove

Rossmann = Babydream



[link]

2014. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,én is így tudom,hogy a Babylove a DM márkája.
2014. máj. 18. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, tényleg összekevertem.

De ugyanolyan a Babydream exra sensitiv babaolaj (összetételre) is 250 ml

699 Ft.

[link]

2014. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
használj sima vénusz (vagy más) étolajat... nekem a kórházban mondta a csecsemős, hogy nehogy vegyek bármit is, mert ez a legjobb... azóta is azzal kenem a kisfiam :) gyönyörű lett a bőre, pedig születése után pár nappal a hajlatoknál még véresre ki is repedt a bőre a szárazságtól.. (most 5 hetes)
2014. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!