Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. Szülinapra semmit nem...

1. Szülinapra semmit nem kapott az anyósoméktól?

Figyelt kérdés

1. Szülinapjára a kislányom SEMMIT nem kapott anyósoméktól, csak egy tortát.

Bezzeg névnapjától kezdve karácsonyig mindenre kapott, nem is keveset.

Ez most normális? Vagy én reagálom túl?


2014. máj. 18. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Kamuszagot érzek:)
2014. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs, szerintem túlreagálod. a torta nem semmi, az egy ajándék torta. ha vette, akkor nézz utána, h bizony több ezer forint azért, h ott legyen a fotón, ő meg az arcára kenje, ha pedig sütötte, akkor belevitte az idejét , szeretetét, ami talán többet ér, mintha út közben beugrott volna a boltba egy tizenhatodik plüsszmaciért.
2014. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Mi az hogy "csak" egy tortát? egy torta is 4-5000 forint körül van, örülj, hogy ennyit kapott. A gyerek amúgysem fogja még fel annak az értékét, amit kap. Lehet hogy az anyósodéknak most nem megy túl jól a szekér.
2014. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Hat attol fugg, mert egy torta manapsag mar akar tizezer forintba is kerulhet..., ez esetben eleg nagy az ajandek, ha nem akkor mondjuk en is kicsit erdekesen neznek, hogy minden alkalomra kapott vmit csak pont az elso szulinapjara nem. Meg mondjuk kozbe is johetett nekik esetleg vmi varatlan nagyobb kiadas, lehet egy-ket ok amiert igy alakult.
2014. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kamuszag? Ez mit jelent?

A torta INGYEN volt, egyik ismerősük csinálta.

És a pénzel nincs gond, hidjétek el...

2014. máj. 18. 15:38
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Először tanulj meg írni, kedves kérdező. Lehet, hogy van valami gond csak te nem tudsz róla. Örülj neki, hogy eddig kapott bármit is.
2014. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
HIDJÜK el????? Nem elég egy torta? Nem mindegy, hogy az nekik pénzbe került-e vagy nem? Örülj a tortának és ne problémázz feleslegesen!
2014. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Ingyen soha nincs semmi. Lehet, hogy anyósod adott a tortáért cserébe valamit. (akár liszt, cukor, más szívesség)
2014. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, akkor én kérek elnézést, hogy elírtam a higyjétek el szót és hogy egyáltalán kérdezni mertem.
2014. máj. 18. 15:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megint elírtad, mert higgyétek (vs. hagyjátok), na de ez most mellékes.


Szerintem túlreagálod, ha a többire sok mindent kapott, akkor most bármi okuk lehetett rá, hogy ne adjanak, "csak" egy ingyen tortát:)


De szerintem is kamu a kérdés, ne etessük a trollt:D

2014. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!